تور اروپا؛ هتل اتریش ترند آناناس

با اینکه تور بلغارستان تابستان از سوی ایرانی ها مورد استقبال گرفته اما سفر به کشورهای مرکزی تر اروپا مثل اتریش می تواند تجربه ای متفاوت باشد هر چه باشد از سردمداران گردشگری است و میراث گرانبهایی چون آلپ در خود دارد.

هتل اتریش ترند آناناس در شهر وین گزینه اقامتی خوبی برای مسافرین وین است. این هتل 4 ستاره امکاناتی فراوان و ظاهری مجلل دارد. قرار گیری در مکان مناسب از ویژگی هایی است که ارزشاقامتی هتل را بالا می برد.

هتل (Austria Trend Hotel Ananas) در خوش مسیر ترین خیابان وین قرار گرفته و برای رسیدنبه جاذبه های گردشگری یا مراکز خرید دردسر نخواهید داشت.

Austria Trend Hotel Ananas

Austria Trend Hotel Ananas

امکانات عمومی هتل شامل: سالن تلویزیون، روزنامه ی هر روز صبح، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار می شوند.

کارکنان هتل قادرند به زبان های صربستانی، لهستانی، ایتالیایی، مجارستانی، فرانسوی، انگلیسی، یونانی، آلمانی، چک و عربی صحبت کنند. هر کدام از این زبانها را که بدانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار خواهید کرد.

در هتل امکاناتی نظیر سالن کنفرانس، فکس و کپی و … جهت سفرهای تجاری و کاری وجود دارند. همچنین در تمامی فضاهای عمومی و خصوصی اینترنت پر سرعت در دسترس است.

امکانات اتاق های هتل اتریش ترند آناناس

تمامی اتاق های هتل از طراحی شیک و امکاناتی لوکس برخوردارند. دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز از جمله موارد قابل اشاره هستند.

هتل اتریش ترند آناناس

هتل اتریش ترند آناناس

شهریور 26, 1397 12:43 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط