تور اروپا؛ معرفی هتل های ژنو

گردشگری سوییس پر آوازه تر از آنی است که بخواهیم به معرفی آن بپردازیم و پیشنهاد سفر به این کشور را بدهیم. خصوصا در فصل سرد سال یکی از گزینه های قوی خرید تور اروپا زمستان کشور سوییس است. این کشور به دلیل شرایط کوهستانی که دارد جایی برای پرداختن به ورزش های زمستانی است.

در ژنو سوییس گزینه های اقامتی فراوانی وجود دارند که با هر بودجه ای سازگار هستند. از ارزانترین هتل ها گرفته تا لوکس ترینشان در این شهر در دسترس هستند در این نوشته از هر رده قیمت و خدمات یک نمونه از هتل های ژنو را معرفی خواهیم کرد.

هتل دو ستاره de Geneve

de Geneve

de Geneve

این هتل ارزان قیمت برای افرادی که علاقمند به سفر هستند و به دلیل هزینه های بالا از سفر خود منصرف می شوند مناسب است. هتل گنو دارای ۲۵ اتاق بوده و از سیستم گرمایشی مناسبی برخوردار است، دقیق در مرکز شهر واقع شده است. یکی از دلایل محبوبیت هتل گنو چای و قهوه رایگان است. در هر یک از اتاق های هتل حمام اختصاصی وجود دارد و صرف صبحانه در آنجا بسیار پر اهمیت می باشد. وای فای رایگان با سرعت قابل قبول از گزینه های بسیار عالی هتل گنو می باشد.

هتل سه ستاره Admiral

Admiral معرفی هتل های ژنو

Admiral معرفی هتل های ژنو

ادمیرال هتل میان رده ژنو بوده که دارای بهترین امکانات می باشد و شاید کمی تردید برانگیز باشد که چرا سه ستاره باقی مانده است. در هتل پرده، رومیزی، پتو به صورت ست بوده و از مخمل بسیار نرم برای دوخت آنها استفاده شده است. نان عرضه شده در وعده صبحانه به صورت خانگی و محلی می باشد. در هتل بخشی مجزا با عنوان سالن تناسب اندام دیده می شود که با اندکی هزینه اضافی برای علاقمندان فراهم شده است. هتل ادمیرال بسیار نزدیک به کلیسای مشهور ژنو می باشد. خدمات پزشکی ارائه شده هتل نیز بسیار مشهور است.

هتل چهار ستاره Eastwest

Eastwest

Eastwest

یکی از هتل های بسیار پرطرفدار در ژنو هتل ایست وست است. این هتل تمامی امکاناتی که مسافر انتظار دارد را فراهم آورده است. به عنوان مثال در هتل اتاق های چند تخته با سیستم اینترنتی رایگان و تلویزیون به همراه حمام اخصاصی وجود دارد، شما صبحانه را در اتاق سرو خواهید نمود. سرویس بهداشتی بسیار لوکس به همراه تجهیزات تهویه بسیار مطبوع برای شما فراهم شده است. هتل ایست وست برای افرادی که علاقمند به دریاچه و پیاده روی هستند بهترین انتخاب می باشد.

هتل پنج ستاره ترمینوس

ترمینوس

هتل های ژنو

هتل ترمینوس دارای ۶۳ اتاق می باشد. در این هتل سالن ورزشی به صورت دو طبقه ساخته شده است که در طبقه اول شما می توانید به تمرینات سبک بپردازید در طبقه دوم ورزش های سخت را امتحان نمایید. اتاق ها دارای تلویزیون مجهز به ماهواره می باشند و حمام آب داغ آن در ژنو مشهور است. هتل های ژنو قطعا باب سلیقه همه افراد است.

به طور کلی ارزان ترین انتخاب از هتل های ژنو که دارای امکانات بی نظیری باشد هتل ترمینوس است. در این هتل شما می توانید از قسمت فتوکپی و فکس به صورت رایگان استفاده نمایید. هتل های ژنو لوکس دارای خدمات خدمتکار روزانه می باشند و موارد بهداشتی نیز در این هتل به صورت روزانه و همیشگی رعایت خواهد شد.

آذر 7, 1397 12:43 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط