تور اروپا؛ معرفی اینترسیتی هتل وین

اتریش یکی از کشورهای پر آوازه گردشگری است در این کشور انواع هتل و اقامتگاه های لوکس و مجهز برای رفاه حال توریست ها ساخته شده اند. اینترسیتی هتل در شهر وین اتریش محل خوبی برای اقامتی چند روزه است. این هتل 4 ستاره در اصلی ترین خیابان وین قرار گرفته و دسترسی ساده ای به مراکز تفریحی و خرید این شهر دارد.

هتل (IntercityHotel Wien) در اقدامی کم نظیر تمام هزینه های رفت و آمد میهمانان خود را میپردازد. این خود دلیلی برای اقامت در این هتل است.

اینترسیتی هتل

اینترسیتی هتل

از خدمات عمومی هتل میتوان این موارد را برشمرد: سالن تلویزیون، اینترنت وای فای، روزنامه ی صبح، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار.

تمامی پرسنل هتل به دو زبان آلمانی و انگلیسی مسلط هستند و بردن حیوانات خانگی مجاز است.

امکانات اتاق های اینترسیتی هتل وین

طراحی تمامی اتاق ها مدرن و امروزی بوده و بهترین خدمات را دارند. تلوزیون ماهواره ای، اینترنت پر سرعت، دستگاه تصفیه و تنظیم هوا، تلفن، رادیو، میز کار، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز از جمله امکانات موجود در اتاق ها هستند.

اینترسیتی هتل وین

اینترسیتی هتل وین

برای خوردن غذا می توانید از رستوران هتل یا رستوران های اطراف استفاده کنید. در این رستوران ها انواع غذاها محلی و بین المللی را می توانید سفارش دهید.

هتل باغی اختصاصی دارد که برای مسافرین در دسترس است در این باغ میتوانید به استراحت بپردازید و یک نوشیدنی میل کنید.

شهریور 21, 1397 12:14 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط