تور ارمنستان؛ هتل های ایروان

ایروان پایتخت کشور ارمنستان همسایه نزدیک ایران است که مقصدی ارزان برای سفر محسوب می شود. این کشور با همه خوبی ها و جاذبه های گردشگری شرایط خوبی برای سفرهای ارزان را فراهم ساخته است.

هتل های لوکس ارمنستان با آنکه بهترین خدمات رفاهی و تفریحی را ارائه می دهند باز هم قیمت مناسبی دارند و چندان هزینه بر نیستند.

NUR Hotel Yerevan

NUR Hotel Yerevan

تور ارمنستان

این هتل NUR Yerevan سه ستاره در شهر ایروان خدمات رفاهی و اقامتی مناسبی عرضه می دارد. این هتل 27 اتاق دارد و امکاناتی نظیر؛ وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، نگهداری چمدان، صندوق امانات، خشکشویی و پذیرش 24 ساعته دارد.

همچنین اتاق ها مجهز به تهویه، تلویزیون صفحه تخت، یخچال و حمام اختصاصی هستند.

Nork Residence Hotel

Nork Residence Hotel

Nork Residence Hotel

هتل Nork Residence یک هتل چهار ستاره میان رده در شهر ایروان واقع در کشور ارمنستان است. این هتل 36 اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، استخر روباز، جکوزی، بیلیارد، سولاریوم، ماساژ، اجاره خودرو، صندوق امانات و پذیرش 24 ساعته اشاره کرد.

تمامی اتاق های هتل مجهز به تلویزیون صفحه تخت، بالکن، مینی بار و حمام اختصاصی هستند. رستوران نورک غذاهای ارمنی، ایرانی و بین المللی ارائه می دهد. هتل از فرودگاه ایروان 20 دقیقه با ماشین، از ایستگاه قطار 15 دقیقه با ماشین و از ایستگاه اتوبوس 50 متر فاصله دارد.

Caucasus Hotel

Caucasus Hotel

Caucasus Hotel

هتل 5 ستاره Caucasus یکی از هتل های لوکس ایروان است. این هتل 46 اتاق دارد و از جمله امکانات آن می توان به به وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، استخر روباز، ماساژ، بیلیارد، سالن ورزشی، نگهداری چمدان، صندوق امانات و پذیرش 24 ساعته اشاره کرد.

اتاق ها مجهز به تهویه، تلویزیون صفحه تخت، مینی بار و حمام اختصاصی هستند. سالن کنفرانس هتل ظرفیت 600 نفر را دارد. همچنین هتل از فرودگاه بین المللی زوارتنونتس 17 کیلومتر فاصله دارد.

مهر 11, 1397 1:27 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط