تور ارزان فرانسه با کدام هتلها

انتخاب یک هتل ارزان میتواند تورهای گرانقیمتی نظیر تورهای فرانسه را نیز ارزانتر کند. همانطور که میدانید علاوه بر هزینه های گردشگری ، این هتل محل اقامت است که بر هزینه ی سفر شما خواهد افزود.

در میان تورهای اروپا، تور فرانسه یکی از پر طرفدارترین تورهای گردشگری به شمار می رود. فرانسه و به خصوص پاریس، شهر عشاق، یکی از شهرهای بسیار زیبای اروپا است و سالانه افراد زیادی به آن سفر می کنند و روزهای خوشی را سپری می کنند.
هتلهای بی نظیری در این کشور وجود دارد که مسافران با رزرو هتلهای ارزران آن هم میتوانند اقامت بی کم و کاستی را تجربه کنند. در ادامه با ما همراه شوید تا تعدادی از هتلهای ارزان این کشور را برشماریم:
پاریس یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری است که هر مسافری آرزوی دیدن از آن را دارد. معماری، هنر و مد و بسیاری دیگر سراسر شهر را فرا گرفته است و از جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی بسیاری بهره مند شده است. اما کدام هتلها را برای تور ارزان فرانسه انتخاب کنیم؟

– هتل نوتردام

این هتل در مرکز شهر قرار دارد و فاصله ی اندکی به جاذبه های گردشگری نظیر کلیسای نوتردام، جزیره ی سنت لویس و رودخان سن دارد. هزینه ی اقامت در این هتل از شبی 90 دلار آغاز میشود.

هتل نوتردام پاریس

هتل نوتردام پاریس

هتل نوتردام پاریس

هتل نوتردام پاریس

 

– هتل کوالیتی

این هتل در امتداد رودخانه سن قرار دارد و شما میتوانید با هزینه ای برابر شبی 100 دلار در اتاقهای این هتل اقامت کنید.

هتل کوالیتی

هتل کوالیتی

– هتل پرنس اوژان

این هتل نیز یکی دیگر از هتلهای ارزانقیمت است که علاوه بر ظاهری زیبا، کارکنان بسیار مجرب و مودبی در اختیار دارد که به خدمت رسانی مشغول هستند.

هتل پرنس اوژان

هتل پرنس اوژان

هتل پرنس اوژان

هتل پرنس اوژان

فروردین 31, 1397 11:58 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط