تور ارزان روسیه با هتل دو ستاره Basis-Mمسکو

حتی شده با تور ارزان روسیه به شهر مسکو سفر کنید تا از سرزمینی دیدن بکنید که مملو از جاذبه های فرهنگی و تاریخی باشکوه و ارزشمند است.
مسکو پایتخت سیاسی و اقتصادی پهناورترین کشور دنیا است که با وجود سردی هوا در بیشتر روزهای سال، گردشگران بیشماری از سراسر دنیا برای تماشای جاذبه های توریستی عدیده ی آن راهی این سرزمین سردسیری می شوند. مسکو سرزمین تزارها، کلیساهای رنگارنگ، بناهای باشکوه با معماری خاص، مراکز هنری، مراکز خرید، سالنهای نمایش و رستورانها و کافه های متنوع است که تک تک آنها مسافران تور روسیه را به وجد می آورند.

تور روسیه کاخ کرملین مسکو
از مهمترین و معروف ترین جاذبه های توریستی مسکو می توان به میدان سرخ، کاخ کرملین، پارک پیروزی، تپه گنجشکها یا بام مسکو، کلیسای عیسی منجی، پل عشاق، باغ الکساندر، هفت خواهران، نقطه صفر شهر مسکو، سیرک مسکو و تالار نمایش بالشوی اشاره کرد. هر کدام از این مکانهای دیدنی دارای ویژگیهای منحصر به فردی هستند که تنها با سفر به مسکو می توانید آنها را تجربه بکنید.
اگر شما هم مشتاق سفر به مسکو هستید، برای تجربه ی تور ارزان روسیه یک هتل دو ستاره ی زیبا و البته به صرفه را معرفی می کنیم تا در سفر به مسکو آنرا لحاظ بکنید:

معرفی هتل دو ستاره ی Basis-M مسکو

برای معرفی هتل Basis-M می توان گفت کاملا با هتلی دو ستاره روبه رو هستید که باید انتظاراتتان هم در حد هتلی دو ستاره با امکانات محدود باشد. اگر بخواهید سفری ارزان به مسکو را تجربه بکنید باید خود را با هتلهای دو و سه ستاره راضی کنید. در عوض می توانید بیشتر بابت تفریح و بازدید از مکانهای دیدنی هزینه بکنید که می تواند لذت اصلی سفر شما به مسکو محسوب بشود.
هتل مرکز اقتصادی شهر مسکو در نزدیکی ایستگاه مترو واقع شده است. شما با اقامت در این هتل تا کاخ کرملین تنها دو ایستگاه مترو فاصله خواهید داشت که نقطه ی قوت اقامت در این هتل دو ستاره محسوب می شود. همچنین از این هتل تا سالن تئاتر Sovremennik تنها 50 متر فاصله است. اقامت در این هتل به اشخاصی که به پیاده روی علاقه مند هستند توصیه می شود، چرا که اقامت در این هتل فرصت پیاده روی در مرکز شهر و سرک کشیدن به محله های مسکو را فراهم می کند.
اما این هتل دو ستاره دارای براساس سبک کلاسیک، بسیار ساده تزئین شده است. انتظار وسائل و امکانات بسیار لوکس را نباید داشته باشید. فضای اتاقها ساده اما بسیار دلنشین  است. در اتاقها امکانات رفاهی اولیه نظیر تخت خواب، سرویس حمام و دستشویی مجهز به سشوار، سیستم تهویه ی مطبوع، چای ساز و قهوه ساز، تلویزیون صفحه تخت، بالکن خصوصی و دسترسی به اینترنت فراهم شده است.

تور ارزان روسیه هتل Basis-M

تور ارزان روسیه هتل Basis-M

تور ارزان روسیه هتل Basis-M

تور ارزان روسیه هتل Basis-M

تور ارزان روسیه هتل Basis-M

تور ارزان روسیه هتل Basis-M

تور ارزان روسیه هتل Basis-M

تور ارزان روسیه هتل Basis-M

این هتل فاقد امکاناتی نظیر رستوران، کافه، استخر و امکانات تفریحی و رفاهی دیگر است، اما دسترسی به اینترنت در کلیه ی فضاهای هتل به صورت رایگان امکان پذیر است و فضایی آرام برای صرف صبحانه در این هتل در نظر گرفته شده است.

تور ارزان روسیه هتل Basis-M

خرداد 3, 1396 2:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط