تور ارزان روسیه با هتل بلگراد مسکو

قطعا سفر به کشوری چون روسیه نمی تواند ارزان قیمت باشد. اما اگر می خواهید تور ارزان روسیه تابستان ۹۶ پیدا کنید تا شهرهای توریستی روسیه نظیر مسکو را از نزدیک تجربه بکنید، هتلهای سه ستاره این امکان را فراهم کرده اند.
باید گفت قیمت تور روسیه از حدود 4میلیون تومان تا 8میلیون تومان است که آنرا جز تورهای لوکس قرار می دهد. اما قطعا می توانید تور ارزان روسیه را نیز پیدا کنید که هتلهای سه ستاره و ارزان تر را ارائه می دهند. اما در هر صورت برای تجربه ی سرزمین روسیه با آن همه جاذبه ی گردشگری باید هزینه ی بسیاری بپردازید که رزرو هتلهای ارزانقیمت تنها اندکی این هزینه را کاهش می دهد.
یکی از هتلهایی که در خرید تور ارزان روسیه تابستان ۹۶ می توانید در نظر داشته باشید هتل سه ستاره ی بلگراد در مسکو است. در ادامه به معرفی هتل می پردازیم:

معرفی هتل سه ستاره بلگراد مسکو

این هتل سه ستاره از موقعیت بسیار عالی ای برخوردار است. هتل در قلب مسکو بسیار نزدیک به مراکز توریستی و مهم شهر نظیر موزه ی هرزن، ساختمان SEV،  مرکز تئاتر Vakhtangova، میدان سرخ، موزه ی هنر و کاخ کرملین است. قطعا موقعیت هتل اولین دلیل رزرو هتل بلگراد است که باید آنرا حتما در نظر داشته باشید.
این هتل جز هتلهای سه ستاره ی قدیمی مسکو است که در سال 1973 ساخته شد. هتل در سال 2003 مورد بازسازی واقع شد تا امکانات مدرنتری به آن افزوده بشود. برای رزرو این هتل سه ستاره ی قدیمی در مرکز شهر مسکو باید برای یک شب حداقل 250هزار تومان بپردازید.
هتل بگراد با توجه به قدمت ساخت آن یک هتل کلاسیک محسوب می شود. کلیه ی فضاهای هتل ساده اما دوست داشتنی است که در سفر ارزان به روسیه باید به آن قانع باشید. این هتل دارای 236 واحد اقامتی دلباز با امکانات رفاهی مناسب است که اقامت شما را با آرامش و آسایش همراه می کند. اتاقهای دلباز هتل دارای پنجره با چشم انداز خیره کننده از شهر هستند. از امکانات رفاهی در نظر گرفته شده برای اتاقها باید به تلویزیون، تلفن، سیستم تهویه ی مطبوع، حمام مجهز، مبلمان و تخت خوابهای راحت اشاره کرد.

تور ارزان روسیه هتل بلگراد مسکو

تور ارزان روسیه هتل بلگراد مسکو

تور ارزان روسیه هتل بلگراد مسکو

تور ارزان روسیه هتل بلگراد مسکو

تور ارزان روسیه هتل بلگراد مسکو

تور ارزان روسیه هتل بلگراد مسکو

تور ارزان روسیه هتل بلگراد مسکو

تور ارزان روسیه هتل بلگراد مسکو

همچنین این هتل دارای رستورانی با فضای آرام است که غذاهای اروپایی ارائه می دهد. صبحانه در این هتل به صورت رایگان سرو می شود که همراه با رزرو هتل است. به علاوه دسترسی رایگان به اینترنت در کلیه ی فضاهای عموی هتل نظیر رستوران و لابی فراهم است.

از دیگر امکانات هتل باید به سالن بدنسازی و سالن ماساژ، سونا و سالن زیبایی اشاره کرد که می توان در رزرو هتل در نظر گرفت.

تیر 1, 1396 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط