تور آفریقای جنوبی با هتل وستین کیپ تاون

با تور آفریقای جنوبی به سرزمین طبیعت بکر، حیات وحش نادر و سواحل شنی با آبهای زلال سفر کنید و از زندگی مدرنی که در کنار این همه زیبایی طبیعی وجود دارد لذت ببرید.

بدون شک یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین مقاصد گردشگری در دنیا، کشور آفریقای جنوبی در جنوب قاره ی آفریقا است. صنعت گردشگری در این کشور ثروتمند و پیشرفته ی آفریقایی پیشرفت بسیاری کرده است و می توانید این رشد و توسعه را در هتلهای بی نظیری که در این کشور ساخته اند مشاهده کنید.

Cape Town

Cape Town

یکی از شهرهای توریستی این کشور آفریقایی، شهر کیپ تاون در جنوب غربی کشور در کرانه های اقیانوس اطلس است. کیپ تاون شهری آرام برای گذراندن تعطیلات است، سواحل رویایی آن مکانی برای استراحت و انجام ورزشهای آبی است.

اگر قصد سفر با تور آفریقای جنوبی را دارید، یکی از شهرهایی که قطعا مقصد گردشگری شما است همین شهر ساحلی کیپ تاون است. در این شهر پیشرفته، هتلهای لوکس بیشماری از گردشگران پذیرایی می کنند که یکی از محبوب ترین آنها هتل 5 ستاره وستین کیپ تاون است.

1The Westin hotel Cape Town

1The Westin hotel Cape Town

معرفی هتل وستین کیپ تاون

هتل وستین کیپ تاون هتلی کاملا مدرن با نمایی شیشه ای است که در نزدیکی ساحل رویایی اقیانوس اطلس از توریستهای تور آفریقای جنوبی پذیرایی می کند.
هتل وستین یکی از مجلل ترین هتلهای شهر است که توجه بسیار زیادی به طراحی دکوراسیون داخلی آن شده است. از لابی گرفته تا اتاقها و سوئیتها همگی به طرز اعجاب انگیزی طراحی شده اند.

هیجان انگیزترین بخش هتل، اتاقها و سوئیتهای هتل هستند که با پنجره های قدی دید فوق العاده ای از شهر کیپ تاون ارائه می دهند. در بخش اعظم برخی اتاقها تماما پنجره های قدی کار گذاشته اند تا اقامت در این اتاقها بسیار هیجان انگیز شود. این پنجره ها در حمام هم دیده می شود، خیلی هیجان انگیز و رویایی نیست؟!
از پنجره های قدی که بگذریم، لوازم مدرن لوکس در اتاقها هماهنگ با طراحی دکوراسیون اتاقها انتخاب شده اند تا احساس دلپذیری تجربه کنید. از امکانات رفاهی هتل هم که شامل دسترسی به اینترنت، حمام مجهز، سیستم تهویه، تلویزیون و میز کار و بسیاری دیگر می شود هم که نمی توان گذشت.

2The Westin Cape Town Hotel

2The Westin Cape Town Hotel

3The Westin Cape Town Hotel

3The Westin Cape Town Hotel

4The Westin Cape Town Hotel

4The Westin Cape Town Hotel

5The Westin Cape Town Hotel

5The Westin Cape Town Hotel

6The Westin Cape Town Hotel

6The Westin Cape Town Hotel

در هتل امکانات تفریحی هم لذت اقامت را چندین برابر می کند. از جمله آنها باید به استخر روباز و سرپوشیده، سالن بدنسازی، سونا، جکوزی، خدمات کرایه ی دوچرخه و بسیاری دیگر اشاره کرد که همگی یک اقامت بی عیب و نقص را برای شما رقم می زنند.
اما استخر سرپوشیده و سالن بدنسازی هتل دارای پنجره های قدی با دیدی رویایی از شهر هستند که هیجان بیشتری را در این اقامت نصیب شما خواهند کرد.

7The Westin Cape Town Hotel

7The Westin Cape Town Hotel

8The Westin Cape Town Hotel

8The Westin Cape Town Hotel

این هتل 5 ستاره دارای رستورانی با طراحی خیره کننده است که انواع غذاهای لذیذ را زیباترین طراحی به مهمانان هتل ارائه می دهد.

9The Westin Cape Town Hotel

9The Westin Cape Town Hotel

آذر 21, 1396 11:15 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط