تورهای فرانسه هتل کالیفرنیا شانزه‌لیزه‌

کسانی که با خرید تور اروپا به امید گشت و گذار عازم این قاره ی سبز می شوند، می دانند که قرار است از زیباترین شهرها و کشورهای دنیا دیدن کنند. در این میان، فرانسه چون نگینی زیبا بر انگشتر اروپا می درخشد.

رود سن از میانه ی شهر پاریس عبور می کند و این شهر اروپایی را دیدنی تر می کند. این می شود که مقصد اکثر تورهای فرانسه به سوی پاریس است. گردشگران بسیاری هر ساله با تورهای فرانسه راهی این کشور اروپایی می شوند تا این کشور در رتبه ی نخست گردشگری قرار بگیرد.

پاریس عروس شهرهای اروپایی یکی از دلایل کسب این رتبه برای کشور فرانسه است.از این روی نقش هتلهای پاریس در میزبانی از سیل گردشگران خارجی پررنگ می شود. بسیاری از گردشگران با رزرو هتلهای گران یا ارزان خود را به این شهر می رسانند تا از زیباییهای عروس اروپا دیدن کنند. در این شهر هتلهای متنوع بسیاری از لوکس و گرانقیمت گرفته تا ارزان وجود دارد تا از گردشگران پذیرایی کنند. با ما باشیدتا با یکی از بهترین هتل های پاریس آشنا شوید.

معرفی هتل کالیفرنیا شانزه‌لیزه‌

یکی از هتلهای پاریس هتل 4ستاره ی کالیفرنیا شانزه‌لیزه‌ است که از سبک سنتی بهره برده است و به یکی از پرطرفدارترین هتلها در میان گردشگران بدل شده است.هتل در 7طبقه با بیش از 170 اتاق شیک و مبله از گردشگران پذیرایی می کند.کلیه اتاقها به سبک فرانسوی با کلیه تجهیزات رفاهی چیده شده اند تا سفری آرامش بخش را رقم بزنند.
در این هتل بسیار شیک با پرسنل بسیار خوش رو و مساط روبه رو می شوید که با تسلط به زبان انگلیسی به مهمانان خود کمک می کنند.
از لحاظ موقعیت هتل نزدیک به خیابان معروف شانزه لیزه و دو ایستگاه مترو است که رفت و آمد را راحت می کند.گرچه هتل در موقعیتی پر رفت و آمد واقع شده است اما از محیطی آرامش بخش بهره برده است که می توانید تعطیلات روح بخشی را در کنار بازدید از عروس اروپا تجربه کنید.

هتل کالیفرنیا پاریس

تورهای فرانسه هتل کالیفرنیا شانزه‌لیزه‌

 

هتل کالیفرنیا پاریس

تورهای فرانسه هتل کالیفرنیا شانزه‌لیزه‌

هتل کالیفرنیا پاریس

تورهای فرانسه هتل کالیفرنیا شانزه‌لیزه‌

فروردین 15, 1397 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط