تخفیف 40 درصدی رزرو هتل در زنجان

خبر خوش برای مسافران زنجان

با شروع تعطیلات نوروزی، مسافران مکان های مختلفی را براس سفر انتخاب می کنند. اما مسافرانی که زنجان را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند، می توانند از تخفیف 40 درصدی رزرو هتل در زنجان بهره مند شوند.

 

رزرو هتل در زنجان با تخفیف 40 درصدی
بنابر تازه ترین اخبار هتلداری، عضو هیات مدیره جامعه هتل داران ایران و رئیس کمیته امور رفاهی و اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان گفت: همه هتل ها و مهمانپذیرهای این استان با تخفیف های 10 تا 40 درصدی در انتظار پذیرش میهمانان نوروزی هستند.

کامیار اسکندریون همچنین در ادامه ی سخنان خود اینگونه گفت: بازدیدهای دوره ای از همه هتل ها و مهمانپذیرهای فعال استان زنجان انجام شده است و همه این مکان های اسکان با تخفیف در خدمت میهمانان نوروزی خواهند بود.
عضو هیات مدیره جامعه هتل داران ایران و رئیس کمیته امور رفاهی و اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان گفت: با توجه به اینکه سلطانیه مرکز تاریخی و پربازدید توریست های داخلی و خارجی است، یک مرکز اسکان دارد.
وی بابیان اینکه تخفیف برای پذیرش میهمانان از 10 تا 40 درصد است، اظهار کرد: این میزان بستگی به نوع خدمات، شرایط و وضعیت حکم دارد و هتل داران حداکثر تلاش خود را خواهند کرد تا مکان های اسکان خالی نماند.
او همچنین تعداد هتل های استان زنجان را 14 باب و مهمانپذیرها را 15 باب اعلام کرد.
اسکندریون تاکید کرد: با توجه به اینکه فاصله سلطانیه تا زنجان کمتر از یک ساعت است مشکلی برای اسکان وجود ندارد، توریست ها، گردشگران و میهمانانی که مشتاق اسکان باشند می توانند در شهر زنجان اقامت کنند.
به گزارش ایرنا، نوروز سال گذشته اقامت میهمانان نوروزی در هتل های این استان هفت و نیم درصد نسبت به مدت مشابه سال ماقبل آن رشد یافته بود.

اسفند 24, 1395 9:59 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط