تخفیف رزرو هتل و امکانات برای ورزشی نویسان

با امضای تفاهم نامه انجمن و شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، اعضای انجمن نویسندگان، خبرنگاران و ورزشی نویسان (ایسجا) زین پس می توانند از امکانات 57 هتل این شرکت در 52 شهر با تخفیف 50 درصدی بهره مند شوند.

تخفیف رزرو هتل برای ورزشی نویسان

رزرو هتل برای ورزشی نویسان با 50 درصد تخفیف

این نشست که در صبح روز سه شنبه و همزمان با روز خبرنگار در محل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی و با حضور مهرداد تاوتلی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، ، تقدس نژاد نایب رئیس هیات مدیره و همچنین محمود عبدالهی و محسن جعفری، دبیر کل و عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان برگزار شد، با امضای تفاهم نامه ای همراه شد که مبنی بر آن ورزشی نویسان می توانند از تخفیف رزرو و امکانات برخی از هتلها بهره مند شوند.

در این نشست تاوتلی ابراز امیدواری کرد تا شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بتواند با ارائه این امکان به نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی گوشه ای از زحمات بی شائبه و شبانه روزی آنان در آگاهی بخشی را جبران کند.
همچنین تقدس نژاد نیز که از پیشکسوتان حوزه ورزش و از مدیران با تجربه و تاثیر گذار این حوزه است ، خواستار همکاری هر چه بیشتر و نزدیک انجمن ورزشی نویسان با شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی شد.
محمود عبدالهی دبیر کل انجمن ورزشی نویسان نیز با تقدیر از نگاه حمایتی و دوستانه دست اندرکاران شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی اطمینان داد که انجمن نیز در قالب برپایی دوره های آموزشی مشارکتی برای بالا بردن سطح آگاهی مدیران اجرایی و روابط عمومی های این مجموعه برنامه ریزی و اقدامات لازم را بعمل آورد.
همچنین اسامی 57 هتلی که خبرنگاران و عکاسان ورزشی می توانند به صورت نیم بها از آن استفاده کنند در پایگاه این انجمن اعلام شده است .

مرداد 19, 1396 8:57 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط