تخفیفهای ویژه هتلهای مشهد : هتل مجلل درویشی

شهر مشهد، یکی از پر بازدیدترین شهرهای کشور محسوب میشود، به همین واسطه تعداد زیادی هتل در مشهد ساخته شده است تا بتواند به بهترین شکل پذیرای مسافران باشد. اما گاهی هزینه ی رزرو هتل در این اقامتگاه ها زیاد است و مسافران رغبت آنچنانی به رزرو این هتلها نشان نمیدهند. اما سایت رزرو اینترنتی آرمان سفر، تخفیفهای ویژه هتلهای مشهد و بسیاری از شهرهای دیگر را برای رزرو اعمال کرده است که مسافران میتوانند با مراجعه به آن ،از تخفیف های ویژه بهره مند شوند.

یکی از هتلهای بسیار خوب مشهد، هتل مجلل درویشی است. این هتل در کنار خدمات بسیار خوبی که ارائه میدهد، جز هتلهای گران مشهد محسوب میشود. نظرتان راجعه به تخفیف ویژه 8 درصدی سایت آرمان سفر برای رزرو این هتل چیست؟

درباره ی هتل مجلل درویشی

هتل 5 ستاره ی مجلل درویشی، یکی از بهترین هتل ها و در عین حال گرانقیمت ترین هتلهای شهر مشهد است. این هتل در خیابان امام رضا (ع) قرار گرفته است و دارای امکانات بی نظیری است. ساخت این هتل لوکس در سال 1386 آغاز شد و با هدف ارائه ی بهترین خدمات و کیفیت به مسافران تا به امروز مشغول فعالیت است.

هتل درویشی با بیست طبقه یکی از مرتفع ترین اقامتگاه های ایران محسوب میشود و به دلیل استفاده از بهترین استاندارهای میفی سازه جز بناهای برگزیده شهر قرار گرفت.

در این هتل سونا، استخر ، جکوزی وجود دارد و مسافران میتوانند از خدمات ماساژ این هتل بهره مند شوند. برای رفاه حال زائران و مسافران، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی به صورت 24 ساعته و ترانسفر رفت به حرم مطهر امام رضا (ع) به صورت 24 ساعته در نظر گرفته شده است. درست است که هزینه ی یک شب اقامت در سوئیت امپریال 850 هزار تومان است، اما بهترین گزینه برای رزرو هتل در مشهد، این هتل است.

 

هتل مجلل درویشی

هتل مجلل درویشی

 

هتل مجلل درویشی

هتل مجلل درویشی

دی 27, 1394 12:30 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط