بی وی اس لاش، هتلی شیک در استانبول

سفرهایی که در آن حسابی خوش میگذرد به یاد ماندنی میشوند و میتوانند یک عمر در ذهنمان ماندگار شوند. قاعدتا در سفر هر چه بیشتر خوش بگذرد به یاد ماندنی تر خواهد بود.

از جمله نیازمندی های یک سفر عالی محل اقامت است. اقامتگاه خوب میتواند بیش از هر چیزی آسایش و راحتی در سفر را فراهم کند.

در ادامه یکی از این اقامتگاه هایی که میتواند در سفر به ترکیه، رضایتتان را جلب کند را معرفی خواهیم کرد. نام این هتل، بی وی اس لاش تکسیم است.

BVS Lush Hotel Taksim در منطقه بیوگلو شهر استانبول با فاصله تقریبی 200 متر از خیابان پرشور استقلال قرار گرفته است. ‏هتل بی وی اس لاش در یک ساختمان قدیمی واقع شده است که در سال 1850 توسط یک معمار یونانی ساخته شده است.

تمامی 94 اتاق هتل امکانات رفاهی بیشماری دارند که شامل اتاق های استاندارد، سوپریور، دلوکس و جونیور سوییت می شود.

بی وی اس لاش

بی وی اس لاش

داخل اتاق ها تلویزیون صفحه تخت و ماهواره، کتری برقی، صندوق امانات به سایز لپ تاپ، صندوق امانات برای نگهداری پول، تهویه کننده هوا، میز کار، مینی بار وجود دارد و حمام ‏اختصاصی اتاق ها مجهز به دوش، سشوار، لوازم بهداشتی رایگان، دمپایی و حوله پوشیدنی است. اینترنت Wi-Fi بصورت رایگان در سراسر هتل و اتاق ها قابل استفاده است.

رستوران هتل نیز انواع غذاها را برای سرو در منویش دارد. همچنین میهمانان هتل می توانند از خدمات ماساژ و سونای هتل با پرداخت هزینه جداگانه استفاده کنند.

میدان تکسیم 300 متر از هتل بی وی اس لاش فاصله دارد، بندر کشتی هایی که به جزایر پرنس می روند نیز نزدیک به 2 ‏کیلومتر از این هتل فاصله دارد. فاصله دلماباغچه تا این هتل نیز 2.25 کیلومتر است. برای رفتن به مرکز خرید جواهر باید 4.3 ‏کیلومتر را طی کنید. فاصله فرودگاه بین المللی آتاتورک تا این هتل نیز 15 کیلومتر است. ‏ترنسفر فرودگاهی با هماهنگی رسپشن هتل و پرداخت هزینه جدا انجام می گیرد.

هتل بی وی اس لاش

هتل بی وی اس لاش

آذر 16, 1396 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط