بوتیک هتل های آنتالیا

هتل های پنج ستاره و لوکسی که در تور زمستانی آنتالیا می توانید اقامت در آن ها را تجربه کنید، همه اقامتگاه هایی بی نظیر بوده و با امکانات فول سفر شما را رویایی و فراموش نشدنی می سازند.

اما برای تجربه ی یک سفر هیجان انگیز و کمی متفاوت که بیشتر روح گردشگری در آن نهفته باشد، این بار به شهر قدیمی آنتالیا یعنی Kaleici رفته و علاوه بر لذت بردن از طبیعت بکر و دست نخورده ی این منطقه، اقامت در بوتیک هتل های این شهر را نیز تجربه کنید.

منطقه ی Kaleici محلی پر از کافه و رستوران های کوچک و بومی ست که غذا خوردن در هر یک از آن ها لذت بخش تر از صرف غذا در یک رستوران لوکس و مجلل خواهد بود. همین طور کوچه های پرگل و پر پیچ و خم این ناحیه برای قدم زدن فوق العاده می نماید.

بوتیک هتل های شهر Kaleici اقامتگاه هایی خاص و کاملا متفاوت هستند که از رده ی قیمتی بسیار نازلی نیز برخوردار بوده و در واقع اقامت در آن ها خود یک سفر گردشگری محسوب می شود. این بوتیک هتل ها معمولا به صورت خانوادگی اداره شده و خدمات BB به مسافران خود ارائه می کنند.

در این بخش به تعدادی از برترین بوتیک هتل های منطقه ی Kaleici آنتالیا نگاهی می اندازیم:

Odile Konak Hotel
این هتل دارای اتاق هایی به مساحت 30 متر مربع بوده و امتیاز داشتن بالکن نیز همراه هر یک از اتاق ها می باشد. به علاوه در این هتل صبحانه ی رایگان سرو شده و شبکه ی اینترنت وای فای نیز در آن برقرار می باشد. هتل Odile Konak در فاصله ی 650 متری دروازه ی هادریان واقع شده است.

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل Odile Konak

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل Odile Konak

Alp Paşa Hotel
اتاق های هتل Alp Pasa مساحتی معادل 18 متر مربع داشته و این هتل از امکاناتی چون شبکه ی اینترنت بی سیم رایگان، مینی بار، یک استخر کوچک و… برخوردار است. هتل Alp Pasa 100 متر دورتر از مناره ی شکسته ی Kaleici واقع شده است.

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل Alp Pasa alp-pasa-hotel-2

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل Alp Pasa

Hotel 1207
بوتیک هتل 1207 یکی از برترین بوتیک هتل های آنتالیا به شمار رفته و اقامتگاه هایش شامل دو نوع از اتاق 16 متر مربعی و سوئیت های 26 متر مربعی هستند.

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل 1207

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل 1207

Bacchus Pension
وقتی به هتل Bacchus وارد شوید، در ابتدای این بوتیک هتل یک لابی کوچک قرار داشته و سپس می توانید به ورودی اتاق ها برسید که هر یک 25 متر مربع مساحت دارند. در هر یک از اتاق های این هتل امکاناتی چون مینی بار، کتری برقی، تلویزیون، سرویس بهداشتی و… قرار گرفته است. به علاوه در طبقه ی آخر این بوتیک هتل یک کافه رستوران صمیمانه و کوچک وجود دارد که می توانید برای صرف غذا به آن مراجعه کنید.

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل Bacchus Pension

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل Bacchus Pension

Hadrian Gate Hotel
بوتیک هتل Hadrian Gate نیز از هتل های نزدیک به دروازه ی هادریان می باشد و یکی از دلایل نام گذاری اش به این نام نیز همین نزدیکی به دروازه ی هادریان است. بوتیک هتل هادریان گیت از هتل های مورد علاقه و پسند توریست های خارجی بوده و به خصوص سوئیت های خانوادگی 32 متر مربعی آن بسیار مقبول خواهد بود. علاوه بر سوئیت ها، این هتل دارای چندین اتاق دلوکس 22 متر مربعی نیز می باشد که از امکانات رفاهی خوبی برخوردارند.

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل هادریان گیت

تور زمستانی آنتالیا | بوتیک هتل هادریان گیت

توصیه می کنیم در سفر بعدی به آنتالیا، به جای هتل های لوکس این شهر به سراغ یکی از این بوتیک هتل ها رفته و تفاوت را در یک سفر گردشگری مهیج احساس کنید.

آذر 23, 1395 9:03 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط