بوتیک هتل آل پازا

بوتیک هتل آلپازا (Alp Pasa Boutique Hotel) داری محیطی زیبا و دلنشین است و در بخش شهر قدیمی کاله‌ ایچی(Kaleiçi)  در مرکز آنتالیا و در نزدیکی سایت تاریخی دروازه‌ معروف هادریان (Hadrian’s Gate) قرار دارد. رستوران‌ ها، کافه ‌ها و کلوب ‌های شبانه زیادی در نزدکی هتل قرار دارد که با پیاده روی می توان به آنها رفت. ساحل و مغازه‌های مختلف  نیز در نزدیکی هتل به وفور پیدا می شوند. همچنین دسترسی به شبکه‌ حمل ‌و نقل عمومی آنتالیا به سادگی امکان پذیر است. فرودگاه بین المللی آنتالیا تنها در فاصله ۱۵ کیلومتری از این هتل قرار دارد.
این هتل دارای ۴ ویلا است که قدمتشان به حدود ٣٠٠ سال پیش باز می گردد. چیدمان آنها به گونه ای ایست که با فضای تاریخی منطقه هم ‌خوانی دارد. قدمت ساختمان اصلی به اواخر قرن ١٨ میلادی باز می ‌گردد و با تزییناتی به سبک ‌های هلنی، رومی، بیزانسی و سلجوقی مزین شده است. سال ها قبل، این بنا به سبک عثمانی نوسازی شده و سقف ‌های قدیمی، درها و کمدهای حکاکی شده با دست و شومینه در آن دیده می ‌شود.
این هتل ٣ طبقه با ٧٢ اتاق دارد. دارای باغ، تراس، کافه، اتاق غذاخوری و یک رستوران، لابی با پذیرش و تصویه ٢۴ ساعته، صندوق امانات و صرافی است. مهمانانی که برای تجارت به آنتالیا سفر کرده اند همچنین می ‌توانند از اتاق کنفرانس و دسترسی به اینترنت بی‌سیم (با پرداخت هزینه) استفاده کنند. استفاده از اتاق رخت ‌شویی، خدمات سرو غذا در اتاق و خدمات لاندری (با هزینه‌ های اضافی) امکان پذیر است. کرایه دوچرخه نیز برای کسانی که بخواهند گشتی در اطراف بزنند، موجود است.
در حیاط استخری  وجود دارد که با پرتابه‌ های آبی ماساژدهنده که به اندازه یک حمام ترکی سنتی، آرامش بخش است. در کنار استخر، بار و لانژ حمام آفتاب و سایبان وجود دارد. از خدمات ماساژ هم می توان استفاده کرد. با توجه به قیمت های مناسبی که این بوتیک هتل دارد، می تواند جای خوبی برای اقامت تور نوروزی آنتالیا باشد.

بوتیک هتل آل پازا

بوتیک هتل آل پازا

بوتیک هتل آل پازا

بوتیک هتل آل پازا

بوتیک هتل آل پازا

بوتیک هتل آل پازا

بوتیک هتل آل پازا

بوتیک هتل آل پازا

بهمن 24, 1394 3:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط