به زودی تور دبی با هتلی که در آن باران می بارد

دبی همیشه یکی از خلاق ترین شهرها برای ایجاد مدنیته و مکان های گردشگری فوق العاده بوده است.  نمی شود مسافران با خرید تورهای دبی به این شهر سفر کنند و بدون هیچ گونه ذوق و شوقی از آنچه که دیده اند، به شهر خود بازگردند.
فرق نمی کند که مسافران تور دبی از ایران باشند یا از کشورهای اروپایی، چیزهایی که در دبی دیده می شود، حیرت آور است، از هتلهای دبی گرفته تا مراکز خرید و مکان های گردشگری.
این بار قرار است مسافران تور دبی در سال میلادی جدید، با هتلی جدید رو به رو شوند که مجهز به جنگل گرمسیری است. در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید.

هتلی با جنگل گرمسیری در دبی

این هتل فوق العاده، Rosemont نام دارد و در مساحتی به وسعت 186 هزار متر مربع ساخته می شود و دارای امکانات گسترده ای مانند مناطق تفریحی، ساحل مصنوعی و یک استخر کف شیشه‌ای بر فراز خیابان‌های دبی خواهد بود.

 

جنگل های گرمسیری در هتل رزمونت دبی

همچنین باید گفت که یکی از مشخصه های اصلی این هتل، دارا بودن جنگل گرمسیری مصنوعی است که توسط شرکت معمار ZAS طراحی شده است و از دو برج دوقلوی ۴۷ طبقه تشکیل شده که ۲۸۰ سوییت را در خود جا داده‌اند.
جنگل مصنوعی این هتل در میان دو برح این هتل قرار گرفته است و قرار است به شهری عظیم تبدیل شود که امکانات گسترده ی رفاهی و تفریحی را در خود جا میدهد.
بنا بر گفته ی دست اندر کاران این هتل، استقبال از مهمانان هتل ویژه خواهد بود که خود تجربه ای منحصر به فرد برای مسافران را فراهم می کند چرا که طراحان قصد دارند با استفاده از تصویرسازی سه بعدی پویا، لابی هتل را به یک آکواریوم عظیم یا جنگل گرمسیری تبدیل کنند.
همچنین قرار است از ربات های مخصوص برای جا به جایی اتوماتیک بارهای مسافران بهره گرفته شود.

 

جنگل های گرمسیری در هتل رزمونت دبی
ضمنا برای تفریح مسافران از سالن‌های داخلی بولینگ یا لیزر تگ و پارک ترامپولین استفاده کرده یا از مناظر خارجی این هتل استفاده شده است.
در طبقه ی پنجم هتل، جایی میان دو برجف جنگل گرمسیری به مساحتی به وسعت 700 متر مربع ساخته می شود که سیستم آبشار‌، رود‌های جاری و باران هوشمند را داراست و بسیار شبیه به جنگل های واقعی خواهد بود.
همچنین این جنگل ساخته شده توسط انسان به یک باتلاق متعلق به دوره‌ی ژوراسیک، برکه‌ی آب، یک ساحل بدون شن و کافه‌ای جنگلی مجهز شده است.
این هتل 25 طبقه می تواند تجربه ای فوق العاده برای مسافران تور دبی باشند که به شدت مایلند تا در محیطی خاص و متفاوت اقامت کنند. البته هنوز از هزینه های رزرو این هتل هیچ سخنی در میان نیست، شاید با این امکانات این هتل، هتلی بسیار گران باشد که هر مسافری نتواند آن را رزرو کند. نظر شما چیست؟

 

جنگل های گرمسیری در هتل رزمونت دبی

جنگل های گرمسیری در هتل رزمونت دبی

بهمن 2, 1396 11:15 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط