بهترین جا برای رزرو هتل در شیراز

اگر از امروز برای تعطیلات نوروز  به دنبال مکانی برای گردشگری هستید، یکی از بهترین گزینه ها شیراز است. همانطور که میدانید در این شهر جاذبه های تاریخی فراوانی وجود دارد که شما میتوانید از آنها دیدن کنید. از طرف دیگر دست شما برای رزرو هتل باز خواهد بود، چرا که تعداد هتلهای لوکس در این شهر بسیار زیاد است.

بازدید از مقبره ی حافظ و سعدی ، جاذبه های گردشگری چون مجموعه ی زندیه و گشت و گذار در این شهر تاریخی همگی سبب می شود شما در این نوروز باستانی به گذشته ی خود نیز سر بزنید.

پیشنهاد ما به شما برای رزرو هتل در تور نوروز 96 هتل همای شیراز است. در مطالب قبلی درباره ی این هتل به وفور سخن گفتیم اما در ادامه نیم نگاهی به مشخصات این هتل می اندازیم.

هتل هما شیراز

هتل هما شیراز

بهترین اقامتگاه برای رزرو هتل در شیراز

ما هتل همای شیراز را یکی از بهترین هتلهای این شهر معرفی کردیم، اما دلیلش چیست؟ این هتل در یکی از بهترین مناطق شیراز، یعنی در کنار پارک آزادی این شهر قرار گرفته است. این هتل که در 10 طبقه ساخته شده است دارای اتاق های بسیار لوکس با دکوراسیون زیبایی است که میتواند آسایش هنگام سفر را برای مسافران فراهم کند. همچنین در این هتل امکانات تفریحی و ورزشی بسیاری وجود دارد که میتواند مسافران را سرگرم کند.

این اقامتگاه علاوه بر ویژگی های فوق، از تخفیف ویژه ی رزرو هتل در شیراز نیز بهره مند شده است، یک تخفیف 18 درصدی. اقامت در هتلی بسیار خوب در شیراز، آن هم با یک تخفیف مناسب که هزینه های شما را کم کند میتواند بر لذت سفر شما بیفزاید.

آذر 26, 1395 3:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط