بهترین اقامتگاه های پوکت

فرهنگ مردم تایلند همیشه تحت تاثیر دو نیروی بزرگ بوده و هست. از آنجا که دو کشور بزرگ چین و هندوستان از همسایگان تایلند هستند. پس به راحتی میشود فهمید تا چه حدی فرهنگ این دو کشور میتواند در تایلند اثر بگذارد.

بیش از 90% از جمعیت تایلند بودائی هستند و همین امر باعث شده تا مردم این کشور یکی از بزرگترین جمعیت های واحدی باشند که همگی به گروه مذهبی و عقیدتی خاصی تعلق دارند. در صد بسیار کمی هم مسلمان در تایلند وجود دارد که در جنوب این کشور زندگی میکنند و ریشه آنها به هندوستان برمیگردد. در تور ارزان تایلند مرداد 96 با چنین مواردی از نزدیک آشنا خواهید شد.

اقامت گاه در تایلند

اقامت گاه در تایلند

پوکت یکی از شهرهای پر بازدید تایلند است اگر میخواهید خانوادگی به این شهر سفر کنید. نیازمند یک اقامتگاه همه منظوره هستید، که برای همه سنین مناسب باشد. در ادامه چند نمونه از این اقامتگاه های پوکت را معرفی میکنیم. با ویکی هتلز همراه باشید.

اقامت گاه ساحلی کاتاثانی پوکت (Katathani Phuket Beach Resort )

اقامت گاه ساحلی کاتاثانی پوکت یک هتل خاص و زیبا است. این اقامت گاه دارای ۴۷۹ اتاق و سوئیت است که همگی از بالکن و تراس رو به اقیانوس برخودار هستند و می توان گفت که به استخرها یا باغ های استوایی مجهز هستند.

اقامت گاه کاتاثانی دارای فضایی خانوادگی و دوستانه در دو بخش جداگانه، شش استخر شنا و زمینی بسیار بزرگ به همراه ساحلی گسترده با حدودا ۸۵۰ متر طول است، به طوری که این ساحل اصلا دچار شلوغی و ازدحام نخواهد شد.

اقامت گاه سنتارا کاتای پوکت (Centara Kata Resort Phuket)

هتل تایلند

اقامت گاه سنتارا کاتای پوکت در ساحل کاتا، در ساحل غربی سبز پوکت قرار گرفته است. ساحل کاتا در حدود هشت کیلومتر از مراکز سرگرمی – تفریحی و کلوپ های شبانه پوکت با نام پاتونگ (Patong) فاصله دارد.

این اقامت گاه به سبک سنتی تایلندی طراحی شده در حالی که از همه امکانات مدرن و پیشرفته برخوردار است و محلی دلپذیر برای گذران تعطیلات و لذت بردن از تفریحات محسوب می شود.

می توان گفت این اقامت گاه دارای اتاق های مجلل خانوادگی ۳۰ مترمربعی، سوئیت های خانوادگی ۶۰ متر مربعی و سوئیت های دو خوابه خانوادگی ۹۰ متر مربعی است.

مرداد 2, 1396 1:44 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط