برترین هتلهای شناور دنیا

هتلهای شناور، احساس تازه ای از آرامش را به همراه دارند که در هیچ هتل و اقامتگاهی با لوکس ترین تزئینات و زیباترین چشم انداز از طبیعت نمی توانید به آن برسید. برای اقامت در این هتلها یا می توانید با تور تایلند به سرزمین هتلهای شناور سفر کنید یا در همین کشور خودمان به کیش سفر کرده و در تنها هتل شناور کشور یعنی هتل ترنج اقامت کنید.

در سراسر دنیا اقامتگاههای شناور متعددی وجود دارد که بر روی سطح آب ساخته شده اند. اگر با تور تایلند به این سرزمین استوایی با آبهای زلال سفر کنید بیشترین شانس اقامت در هتلهای شناور را دارید.
با این حال در اقصی نقاط دنیا، حتی در فرانسه، هتلهای شناوری وجود دارند که خود جاذبه ی گردشگری محسوب می شوند. در ادامه برترین هتلهای شناور دنیا را معرفی می کنیم:

تایلند: The Float House River Kwai Resort

The Float House River Kwai Resort یک اقامتگاه فانتزی است که از مجموعه ای از ویلاهای شناور با دید عالی و امکانات فوق العاده به وجود امده است. تنها راه دسترسی به ویلاهای شناور، قایقهایی هستند که برای تردد تدارک دیده شده اند.
ویلاها با مبلمان سفارشی از چوب ساج تزئین شده اند و بام ویلاها تماما با کاه پوشیده شده است تا با حال و هوای استوایی، جذابیت ویلاهای شناور چندین برابر شود. به علاوه هر ویلا دارای بالکن با چشم انداز رویایی از طبیعت اطراف است. همچنین می توانید در اسکله ی خصوص هر ویلا همراه با تماشای مناظر بکر اطراف،  زیر آفتاب درخشان استوایی به استراحت بپردازید.

1The Float House River Kwai Resort, Thailand

1The Float House River Kwai Resort, Thailand

01The Float House River Kwai Resort, Thailand

01The Float House River Kwai Resort, Thailand

001The Float House River Kwai Resort, Thailand

001The Float House River Kwai Resort, Thailand

فرانسه: OFF Paris Seine

OFF Paris Seine اولین هتل شناور در شهر پاریس است که بر روی رود زیبای سن از گردشگران پذیرایی می کند. این اقامتگاه شناور هتلی 5 ستاره با 54 اتاق و 4 سوئیت بینهایت شیک است که تجربه ای وصف ناپذیر از هتلهای شناور را نصیب شما می کند.
با اقامت در این هتل، همانطور که حس دلپذیری از شناور بودن تجربه خواهید کرد، بلکه مناظر رویایی ای از رود سن، غروب رومانتیک پاریس و چشم انداز فوق العاده از شهر پاریس را به تماشا خواهید نشست.

2OFF Paris Seine, France

2OFF Paris Seine, France

02OFF Paris Seine, France

02OFF Paris Seine, France

002OFF Paris Seine, France

002OFF Paris Seine, France

مالدیو: Gili Lankanfushi

یکی دیگر از سرزمینهای استوایی با آبهای زلال و آفتاب درخشان، کشور مالدیو است که بیشترین هتلهای شناور را در آن می توان پیدا کرد. Gili Lankanfushi مجموعه ای از 47 ویلای شناور بر روی آبهای فیروزه ای اقیانوس هند است که مانند یک رویای دست نیافتنی می ماند.
گردشگران خوش شانس مالدیو با اقامت در این هتل می توانند تجربه ای وصف ناپذیر از شنا و قایق سواری داشته باشند که با تابش آفتاب درخشان استوایی بسیار لذتبخش تر خواهد شد. صبحانه ای که در این مجموعه ارائه می شود همراه با چشم انداز 360 درجه از طبیعت بکر استوایی، بهترین قسمت اقامت در این هتل شناور است.

3Gili Lankanfushi, Maldives

3Gili Lankanfushi, Maldives

تانزانیا: The Manta Resort

اگر اهل ماجراجویی باشید، کشور تانزانیا در شرق قاره ی آفریقا یک مقصد گردشگری بکر برای افراد اهل خطر کردن است. این کشور در کرانه های اقیانوس هند، از سواحل رویایی و بکری برخوردار است که کاملا مناسب برای ساخت ویلاهای شناور هستند.
The Manta Resort هتلی شناور در تانزانیا است که برخلاف نمونه های قبلی، تمامی آن بر روی آب شناور نیست. با این حال به مهمانان خود امکان اقامت در ویلاهای شناور بر روی آب را می دهد. در این اقامتگاه تجربه ی اقامت بر روی آب با رزرو ویلاهای زیر آب فراتر می رود و این شانس را خواهید داشت که در دنیای شگفت انگیز زیر آب غرق شوید.
ویلاهای زیر آب در این اقامتگاه منحصر به فرد بسیار خاص و ویژه طراحی شده اند و در سه طبق چشم انوازی رویایی از دنیای زیر آب و مناظر اقیانوس پیش روی چشمان شما می آورند. پشت بام آن مکانی برای آفتاب گرفتن و تماشای آسمان پرستاره است و طبقات زیرین مکانی برای تماشای صخره های مرجانی، آبزیان رنگارنگ و بسیاری از شگفتیهای دنیای زیر آب است.
در کنار این چشم انداز عالی باید قایق سواری را هم اضافه کنید تا این سفر یکی از ماجراجویانه ترین و البته رویایی ترین سفرهای عمر شما باشد.

4The Manta Resort, Tanzania

4The Manta Resort, Tanzania

04The Manta Resort, Tanzania

04The Manta Resort, Tanzania

004The Manta Resort, Tanzania

004The Manta Resort, Tanzania

آذر 7, 1396 11:10 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط