برترین استخرها را در هتلهای تایلند بیابید!

در سفر به سرزمین استوایی تایلند، هیجان انگیزترین بخش سفر استراحت در سواحل رویایی و مجهز این کشور توریستی است. اما از استخر هتلهای تایلند هم نمی توان گذشت، هتلهای تایلند دارای استخرهایی با ویژگی منحصر به فرد هستند که خود جاذبه ی توریستی تایلند محسوب می شوند.

اگر قصد خرید تور تایلند آذر 96 را دارید باید بدانید هتلهای تایلند محبوبیت سفر به این کشور را چندین برابر می کنند.

به نظر می رسد هرگز در تایلند استخرها نمی توانند با سواحل شنی با آبهای زلال و چشم انداز عالی از طبیعت سرسبز تایلند رقابت کنند. با این حال استخرهای تعبیه شده در هتلهای تایلند هر کدام دارای ویژگی منحصر به فردی برای ایجاد هیجان بیشتر در گردشگران هستند. در ادامه به برخی از بهترین استخرها در هتلهای تایلند اشاره می کنیم:

Impiana Resort Patong Phuket

این هتل یکی از هتلهای 4 ستاره ی بی نظیر در پوکت تایلند است که دارای یک استخر 141 متر مربعی زیبا و مجهز است. تختهای آفتاب در اطراف استخری با شکل هندسی خاص فرصتی برای لذت بردن از آفتاب گرم استوایی هستند.

1Impiana Resort Patong, Phuket

1Impiana Resort Patong, Phuket

1Impiana Resort Patong, Phuket

1Impiana Resort Patong, Phuket

Sivatel Bangkok

شهر بانکوک محلی برای هر چیز لوکسی است که فکرش را می کنید، بنابراین دور از ذهن نیست که استخرها در هتلهای این شهر جز زیباترین و خاص ترین هتلهای تایلند باشند.
استخر هتل Sivatel  بانکوک در طبقه ی 8ام هتل، تجربه ای هیجان انگیز و رویایی از استراحت و افتاب گیری در سرزمینی استوایی است.
هتل Sivatel یکی از هتلهای 5 ستاره ی مجلل در پایتخت تایلند است که با وجود این استخر هیجان انگیز در طبقه بیش از دیگر هتلهای بانکوک به شهرت رسیده است.

2Sivatel Bangkok

2Sivatel Bangkok

2Sivatel Bangkok

2Sivatel Bangkok

2Sivatel Bangkok

2Sivatel Bangkok

KC Grande Resort

بدون شک یکی از زیباترین هتلهای تایلند با چشم انداز فوق العاده از ساحل و دریا، هتل 4 ستاره ی KC Grande Resort در کوچانگ است. این هتل مجهز به چهار استخر روباز با ویژگیهای منحصر به فرد است که در این میان استخر خصوصی هتل در طبقات فوقانی آن رویایی ترین استخر این اقامتگاه ساحلی محسوب می شود.
بدون شک این استخر مکانی رومانتیک برای مهمانان خاص هتل است که قصد دارند همراه با شنا و آفتاب گرفتن، از تماشای مناظر نفس گیر خلیج تایلند و سرسبزی اطراف به اوج لذت و آرامش برسند.

3KC Grande Resort & Spa

3KC Grande Resort & Spa

3KC Grande Resort & Spa

3KC Grande Resort & Spa

Rest Detail Hotel Hua Hin

و اما یکی دیگر خاص ترین و رویایی ترین استخرها در هتلهای تایلند، در هتل 5 ستاره ی Rest Detail  در هوا هین واقع شده است.
برخی سوئیتهای مجلل هتل دارای استخر خصوصی هستند که لذت استراحتی عاشقانه و رومانتیک را در این هتل 5 ستاره فراهم می کند.
علاوه بر این هتل دارای استخر روباز بزرگی است که یک رستوران و بار در مجاورت آن به جذابیت استخر افزوده است. گردشگران لاکچری هتل می توانند علاوه بر استراحت در این مکان رویایی از خوردنیهای متنوع هم نهایت لذت را ببرند.

4Rest Detail Hotel Hua Hin

4Rest Detail Hotel Hua Hin

آذر 4, 1396 12:27 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط