بدروم و اقامت در هتل یاسمین ریزورت

هنگامی که یک تعطیلات طولانی پیش رو داریم ،سفر کردن یکی از گزینه های مهم برای گذراندن این روزهای تعطیل است. اگر از پس هزینه ها بر آییم، خرید یک تور خارجی نوروزی میتواند گزینه ای مناسب باشد.

اگر از امروز اطرافیان خود را در حال جست و جو برای خرید تورهای نوروزی میبینید هیچ تعجب نکنید، چرا که آنها می دانند با گذشت زمان گزینه های خوب ممکن است از دست برود. درست است که امروز ترکیه روزهای نا امنی را پشت سر می گذارد، اما هنوز میتوان تور نوروزی ترکیه را یکی از محبوب ترین تورهای خارجی دانست.

اینبار سفر به بدروم

بدروم در جنوب غربی ترکیه در سواحل رویایی دریای اژه با مناظر خیره کننده از دریا و کوههای پوشیده از درختان سبز شما را در نوروز می خواند.بهتر است از میان تورهای ترکیه تور بدروم را هدف قرار بدهید تا تجربه ای ناب از سواحل آرام دریای اژه در دورترین نقطه ی ترکیه کسب کنید.

از دیگر دلایل سفر به بدروم معماری فوق العاده خاص آن به سبک مصری است که رسیده از قرون 4میلادی است.تماشای چنین معماری اصیل و باستانی ای گردشگران بدروم را به وجد می آورد تا بار دیگر به این شهر سفر کنند.پس شما نیز در نوروز تماشای این شکوه و عظمت را از دست ندهید.

اما اگر مهمان بدروم شدید هتل 5ستاره ی ساحلی یاسمین ریزورت را از دست ندهید،این هتل لوکس و زیبا در فاصله ی اندک از دریا با چشم اندازی خیره کننده از دریای اژه سفری آرام را برای مهمانان خود رقم می زند.

تور ترکیه هتل یاسمین ریزورت بدروم

تور ترکیه هتل یاسمین ریزورت بدروم

هتل 5ستاره ی ساحلی یاسمین ریزورت

در ساخت و تزئین هتل یاسمین ریزورت از تمامی المانها بهره برده اند تا هتل را به اقامتگاهی لوکس و منحصر به فرد بدل کنند.سنگهای مرمر از جمله المانهایی هستند که در ساخت و تزئین هتل برای بالا بردن سطح کیفی آن استفاده کرده اند.کلیه ی لوازم رفاهی با بهترین کیفیت و زیباترین ظاهر در هتل قرار داده شده اند تا به شکوه هتل اضافه کنند.

اتاقها و سوئیتهای لوکس هتل همگی دارای پنجره ی بزرگ با چشم انداز مناظر زیبای اطراف به خصوص دریا هستند.اتاقهای مجهز اقامت را با آرامش و آسایش همراه می کنند.از جمله امکانات باید به سیستم تهویه ی مطبوع،تلویزیون ماهواره ای ،مینی بار،حمام خصوصی مجهز و تخت خواب و مبلمان زیبا و راحت اشاره کرد.

تور ترکیه هتل یاسمین ریزورت بدروم

تور ترکیه هتل یاسمین ریزورت بدروم

همچنین هتل دارای 3استخر روباز احاطه شده با درختان نخل و چمنهای سرسبز برای تابستان و 2 استخر سرپوشیده با امکانات مجهز است.

هتل دارای رستورانهای شیکی است که رستوران اصلی آن صبحانه ناهار و شام را به صورت بوفه سرو می کند.انواع غذاهای ترکی و بین المللی در این رستوران با بالاترین کیفیت ارائه می شود.

هتل دارای ساحل اختصاصی برای پرداختن به سرگرمیهای دریایی است که انواع امکانات در آن فراهم است.همچنین فاصله ی هتل از فرودگاه بدروم 55کیلومتر است.

دی 20, 1395 10:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط