با هتلهای خوب بندر انزلی آشنا شوید – بخش اول

منطقه ی بندر انزلی، یکی از شهر های بندری فوق العاده زیبایی است که در شمال کشور قرار گرفته است. این شهر به دلیل گردشگر پذیر بودنش دارای اقامتگاه های بسیاری است. بسیاری از افراد برای ماندن در این شهر بندری، رزرو هتلهای بندر انزلی را به اجاره ی سوئیت های مختلف و خصوصی ترجیح می دهند. اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید، در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید و با بهترین هتل های بندر انزلی آشنا شوید:

 

بهترین هتلهای بندر انزلی

 

برای آنکه بتوانید یک سفر لذتبخش را تجربه کنید، قبل از حرکت به سوی مقصد، بهتر است لیستی از مراکز اقامتی و هتلهای مقصدتان تهیه کنید. بندر انزلی هم از نظر جاذبه های گردشگری و هم به دلیل جذابیت های اقتصادی، از پر طرفدارترین مراکز گردشگری در شمال کشور محسوب می شود.

هتل دو ستاره دلفین بندر انزلی

هتل دو ستاره دلفین بندر انزلی

هتل دو ستاره دلفین

این هتل از هتلهای نوساز بندر انزلی است که در منطقه ی ساحل قو ساخته شده است. فضای سبز این هتل تا نزدیکی ساحل، گل‌آرایی و گل‌کاری شده و فضای دیدنی را به وجود آورده است. هتل دلفین در نزدیکی مراکز تجاری قرارگرفته و دسترسی سریعی به بازارهای معروف دارد.

هتلهای بندر انزلی | هتل امیران بندر انزلی
هتل‌آپارتمان دو ستاره امیران

این هتل آپارتمان در 5 کیلومتری بندر انزلی ساخته شده است و از مزیت های بزرگ آن داشتن ساحل اختصاصی برای شنای مسافران است. ضمنا این هتل دارای انواع امکانات رفاهی نیز می باشد.

فاصله تا ترمینال مسافربری بندرانزلی: ۲۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک جنگلی بندر انزلی: ۳۰ دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه آزاد بندر انزلی: ۴۳ دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک جنگلی گیسوم: ۵۱ دقیقه با ماشین

 

هتل‌آپارتمان دو ستاره مجتمع توریستی تهران

 

این هتل آپارتمان نیز در خطه ی ساحلی دریای خزر و در خیابان پاسداران بندر انزلی و در 5 طبقه ساخته شده است. دارای مساحت بزرگی است و 9 سوئیت دو خوابه ی بزرگ و 7 سوئیت تک خوابه ه به انواع امکانات رفاهی مجهز هستند را داراست.

فاصله تا مرداب بندر انزلی: ۲۷ دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه آزاد بندر انزلی: ۳۹ دقیقه با ماشین
فاصله تا باغ پرندگان آستارا: ۴۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه رشت: ۴۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال مسافربری رشت: ۶۴ دقیقه با ماشین

هتل دو ستاره جهانگردی بندر انزلی

هتل دو ستاره جهانگردی بندر انزلی

هتل دو ستاره جهانگردی نمونه

هتل جهانگردی نمونه در کنار دریای خزر و شهر بندر انزلی قرار گرفته است. این هتل یکی از زیباترین هتل‌های انزلی است که دارای ساحلی زیبا و شنی است. این هتل در ۵ کیلومتری بندر انزلی به سمت شهر آستارا با چشم‌اندازی زیبا در جوار دریا پذیرای گردشگران است.

 

هتل دو ستاره ایران

 

این هتل در مرکز بندر انزلی قرار گرفته است. درست است که هتل ایران هتلی ساحلی نیست اما به سبب موقعیتش، دسترسی به مراکز خرید و همچنین ساحل دریا را برای مسافران بسیار آسان کرده است.

هتلهای بندر انزلی | هتل کادوسان بندر انزلی

 

هتل  سه ستاره کادوسان

 

هتل سه ستاره کادوسان بندرانزلی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با نام هتل بزرگ بندر تاسیس شد. این هتل پس از پیروزی انقلاب اسلامی با نام هتل کادوسان به فعالیت خود ادامه داد.

هتل سه ستاره الماس
هتل سه ستاره الماس

این هتل تازه تاسیسی در سال 1391 بنا شده است و از بهترین هتلهای بندر انزلی محسوب می شود. طراحی این هتل بسیار منحصر به فرد است. دارای 34 اتاق در خطه ی ساحلی دریای خزر است و با امکاناتی بی نظیر پذیرای مسافران خواهد بود.

فاصله تا بازار ماهی‌فروشی بندرانزلی: ۱۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تفریحی موج‌شکن بندر انزلی: ۲۳ دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال مسافربری بندرانزلی: ۲۴ دقیقه با ماشین
فاصله تا مرداب بندر انزلی: ۲۵ دقیقه با ماشین

آذر 28, 1395 11:45 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط