با مفهوم واچر هتل آشنا شوید

واچر هتل چیست؟

آیا تا به حال به این عبارت برخورد کرد اید؟ این کلمه که در معادل آن به انگلیسی Hotel Voucher است به معنای تاییدیه رزرو اتاق در هتل است. واچر هتل اطلاعاتی از قبیل اسم مهمانان هتل، تاریخ ورود و خروج مهمانان و اطلاعاتی در مورد خود هتل و نوع آن نیز در اختیار قرار می دهد.

 

واچر هتل

این تاییدیه در واقع مدرکی است که نشان می دهد که شخص مهمان، هزینه اتاق را به طور کامل پرداخت کرده است اما در آن نمی توان قیمت پرداخت شده را دید.
به زبان ساده تر هنگامی که شما اقدام به رزرو اتاقی در هتل می کنید و هزینه ی آن را به شکل اینترنتی و آنلاین پرداخت می کنید ،رسید و فیشی به شما ارائه می شود. این رسید در واقع همان واچر هتل است که به روش های مختلفی ارائه می شود.
برای مثال این رسید هم از خود هتل به طور مستقیم دریافت می شود و یا اینترنتی. نکته ای که باید به آن موقع دریافت رسید دقت کنید این است که حتما نام هایی که در واچر وجود دارد، با نامی که در پاسپورت است، یکی باشد.

هنگام ورود به هتل و استفاده از اتاق، این رسید را می بایست به قسمت پذیرش هتل ارائه شود چرا که مدرک رزرواسیون اتاق شماست.

در برخی از کشورها و کشورهایی که عضو شینگن هستند، برای سفر به کشورهای دیگر باید قبل از اینکه برای اخذ ویزایتان اقدام کنید، اول هتل مورد نظرتان را رزرو کنید و سپس رسید پرداخت یا همان واچر هتل را برای اخذ ویزا ارائه کنید.

فروردین 16, 1396 11:51 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: , , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط