با تعدادی از هتلهای با کیفیت مراکش آشنا شوید

مسافرانی که با خرید تور مراکش نوروز 96 به این کشور سفر می کنند، قطعا مایلند تا در بهترین هتل های این کشور اقامت کنند. نا گفته پیداست که این کشور به دلیل جاذبه های فراوانی که دارد و البته به دلیل قرارگیری در مجاورت اقیانوس اطلس، برای مسافران تورهای خارجی، یک انتخاب خوب خواهد بود.
در ادامه ی مطلب شما را با تعدادی از هتل های خوب و زیبای مراکش آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید:

معرفی هتل های درجه یک مراکش

معرفی هتل زیاد مگادر آگدال

این هتل 5 ستاره را شاید بتوان از بهترین و لوکس ترین هتل های مراکش دانست. معماری زیبا، طراحی فوق العاده، استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات، داشتن اتاق های لوکس ،استخرهای زیبا و بسیاری موارد دیگر سبب شده است که این هتل، به بهترین گزینه های این کشور تبدیل شود.
این ها تنها گوشه ای از امکانات این هتل است که زیاد مگادر آگدال را خاص کرده است. از سایر امکانات هتل می توان به ماساژ ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی ، استخر سر پوشیده ، استخر سرپوشیده (تمام فصل)، به ارائه خدمات نگهداری از اطفال، اتاق جلسه بسیار مجهز و بسیاری دیگر اشاره کرد.
در صورت نیاز مسافران می توانند از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنند. باغ هتل مکانی مناسب برای استراحت است و استفاده از خدمات آرایشگانی، بر مطلوبیت این هتل می افزاید.

تور مراکش نوروز 96 | هتل آگدال مراکش

معرفی هتل دار رهیزلان

مسافرانی که این هتل را برای اقامت انتخاب می کنند ،از همان بدو ورود، شیفته ی فضای منحصر به فرد آن خواهند شد. درخت های سرسبز بلند، باغ وسیع، معماری  و طراحی فوق العاده ای که برای این هتل در نظر گرفته شده است، مثال زدنیست.
اتاق هایی که پنجره های آن به درون باغ باز میشود، رستوران بسیار شیک با فضای رومانتیک، استخر، باغ ،بار و بسیاری دیگر که باری سرگرمی مسافران آماده شده است ، همگی از مزیت های رزرو این هتل به شمار می روند.

تور مراکش نوروز 96 | هتل دار رهیزلان مراکش

معرفی هتل ایسلان

این هتل از دید مسافران و از امتیاز 10 ،امتیاز نزدیک به 7 را دریافت کرده است و این برای یک هتل ، امتیاز نسبتا قابل قبولی است.
البته باید این نکته را ذکر کرد که هتلهای قبلی، هتلهای بهتری نسبت به اینها محسوب می شود، اما این هتل سه ستاره نیز می تواند امکانات مناسبی را در اختیار مسافران قرار دهد.
موقعیت قرار گیری این هتل به گونه ای ست که امکان دسترسی به بسیاری از اماکن توریستی را فراهم می آورد. گشت و گذار در شهر ،دیدن جاذبه های گردشگری با اقامت در این هتل بسیار  آسان خواهد بود.
اتاق های این هتل در حد قابل توجهی بزرگ بوده و به راحتی می توان رد پای معماری و طراحی سنتی مراکشی را در آن دید.

در هتل ایسلان امکاناتی مانند رستوران ،  پذیرش شبانه روزی،  بالکن،  گاوصندوق ، انبار بار و چمدان،  تهویه وجود دارد. گفتنیست که از نظر مسافران بیشترین امتیاز این هتل به موقعیت قرار گیری آن اختصاص می یابد.

تور مراکش نوروز 96 | هتل ایسلان مراکش

دی 13, 1395 10:22 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط