باغ فدک آماده ی اسکان مسافران نوروزی

مسئول ستاد اجرایی منطقه هفت ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: اولویت نخست اسکان مسافران نوروزی هتل‌ها، میهمانپذیرها و اماکن مسقفی مانند مدارس و خوابگاه‌های دانشجویی است و اگر مسافر مازاد بر این محل‌ها وجود داشت، می توانند در باغ فدک اسکان یابند.

 

باغ فدک آماده ی اسکان مسافران نوروزی

علی اصغر شاطوری اظهار کرد: ستاد هماهنگی خدمات سفر از چند ماه گذشته برنامه‌ریزی های لازم را برای پذیرایی از مسافران نوروزی آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه تمام تسهیلات لازم برای اسکان مسافران در باغ فدک پیش بینی شده است، افزود: در نوروز ۹۷ برنامه های فرهنگی و تفریحی بسیار جذابی در باغ فدک برگزار می شود تا مسافران با خاطرات خوب به شهر خود بازگردند.

شاطوری با بیان اینکه بازارچه فرهنگی برای ارائه خدمات بیشتر به مسافران نوروزی در باغ فدک راه اندازی می شود، ادامه داد: در سال های گذشته از ورود مجردها به باغ فدک ممانعت می شد، ولی امسال با پیش بینی تمهیدات لازم ورود این افراد مانعی به این باغ ندارد.

وی تاکید کرد: برای لحظه تحویل سال نیز برنامه‌های ویژه و متنوعی توسط معاونت فرهنگی منطقه ۷ پیش‌بینی شده تا مسافران، نوروزی متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در باغ فدک تجربه کنند

اسفند 29, 1396 10:55 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط