این هتلها از دید مسافران برترینند

آنچه که مسلم این است که اگر یک هتل خوب برای اقامت وجود نداشته باشد، مسافرانی که به سفر میروند، نمیتوانند تمام و کمال از سفر خود لذت ببرند. اما هر مسافری معیاری خاص برای انتخاب یک هتل دارد، بر فرض بعضی ها تنها با انتخاب یک اقامتگاه که در لیست رزرو هتل با تخفیف قرار دارد راضی میشوند، برخی ها محلی که آن هتل قرار دارد برایشان کفایت میکند، بسیاری هم به خدماتی که آن هتل در اختیارشان قرار میدهد، توجه بسیاری میکنند.
اما آنچه که مسلم است همه ی مسافران دوست دارند در یک هتل مجلل اقامت کنند که امکاناتی در اختیارشان قرار میدهد که در خانه ی خود از آن امکانات بی بهره هستند، البته این مسافران نیز دوست دارد تا هزینه های گزافی را متحمل نشوند.
وبسایت روزیاتو در یکی از مطالب خود اینگونه عنوان کرده است که در یکی از سایت های معتبر جهانی، 20 میلیون مسافری که در تعداد زیادی از هتلهای جهان اقامت داشته اند مورد بررسی قرار گرفته اند و بر اساس میانگین نظراتی که این مسافران داشته اند، بهترین هتلها در جهان را هتلهای زیر دانسته اند. در ادامه ی مطلب، 5 هتل از 10 هتل برتر جهان از دید این 20 میلیون مسافر را به طور اجمالی معرفی خواهیم کرد.

برترین هتلهای جهان

هتل ونشن ریزورت (The Venetian Resort Hotel)
این هتل در لاس وگاس ساخته شده است و دارای 4 هزار اتاق، 20 رستوران، انواع سالن های مرزشی و اسپا است و هر آنچه که مسافران به آن نیاز دارند را داراست . این هتل به تنهایی میتواند از مقاصد گردشگری در این شهر محسوب شود.

The Venetian Resort Hotel

والدُرف آستوریا اورلانذو (Waldorf Astoria Orlando)
این هتل در فلوریدا و در ایالات متحده آمریکا قرار دارد . برای رفتن به این هتل میبایست چند قدم از روی Disney World پیاده روی کنید .این هتل از نظر مسافران تمام آن چیزی است که یک هتل میتواند داشته باشد . در این هتل 12 رستوران بسیار بزرگ وجود دارد که انواع غذاهای مختلف در آنها سرو میشود. استخر، مرکز فیتنس، کلوپ برای کودکان، زمین بسیار لوکس گلف و بسیاری دیگر در این هتل مجلل قرار دارد .

Waldorf Astoria Orlando

هتل مُدرین لندن (Mondrian London)
همانگونه که از نام هتل پیداست، این هتل در لندن ساخته شده است . این هتل دارای فضای کلاسیک است و درست در سمت راست رودخانه ی تایمز قرار گرفته است و همین سبب شده است یک منظره ی بسیار خوب در اختیار مسافران قرار بگیرد . ازجمله امکانات ویژه ی هتل میتوان به تراس ها، طراحی های خاص سرویس های بهداشتی و اتاق های غذاخوری اشاره کرد.

Mondrian London

هتل تریدر کوالالامپور  Traders Hotel Kuala Lumpur
این هتل در کوالالامپور مالزی ساخته شده است و از زیبایی چیزی کم ندارد که همانند یک نگین در کوالالامپور میدرخشد. این هتل مجلل وسیع ترین گزینه ها را برای انواع وعده های غذایی در اختیار مسافران قرار میدهد . یک کافی شاپ مخصوص دارد که برای صرف میان وعده است و رستوانی که بر پشت بام آن ساخته شده است، مخصوص صرف استیک است.

Traders Hotel Kuala Lumpur

 پلیفورد ادلاید مگالری (The Playford Adelaide MGallery)
این هتل از زیر مجموعه های هتلهای سوفیتل است و به دلیل ارائه ی خدمات عالی و بی نقص میان مسافران معروف است . سرآشپزهایی که در رستورانهای این هتل فعالیت میکنند عموما سرآشپزهای رستورانهای 5 ستاره هستند و ظروفی که برای سرو غذا از آنها استفاده میشود، از بهترین نوع هستند. همچنین این هتل مجلل از مرکز فستیوال آدلاید (Adelaide Festival Centre) و گالری هنر جنوب استرالیا (Art Gallery of South Australia) چند قدمی بیشتر فاصله ندارد.
در مطالب آتی به معرفی 5 هتل باقی مانده خواهیم پرداخت.

The Playford Adelaide MGallery

شهریور 8, 1395 1:31 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط