این اتاق مخصوص علاقه مندان به بازی های رایانه ای است

امروز هتلداران برای آنکه بتوانند مسافران را بیشتر به سمت خود بکشانند و برای اقامت در هتل ها، راغب تر کنند، دست به خلاقیت می زنند و به ارائه ی خدمات مختلفی دست می زنند.
در خبرهای گردشگری منتشر شده آمده است که برخی از هتلداران به ایجاد اتاق های بازی رایانه ای دست زده اند تا مسافرانی که به بازی های رایانه ای علاقه دارند، خود را حسابی سرگرم کنند.

این اتاق مخصوص علاقه مندان به بازی های رایانه ای است

بنا بر اخبار منتشر شده، شعبه هتل هیلتون در کشور پاناما در کنار ارائه خدمات وای – فای رایگان اتاق خاصی را به نصب تجهیزات مناسب برای اجرای پیشرفته ترین بازی های ویدئویی اختصاص داده است.
کسانی که اتاق 2425 این هتل را رزرو کنند کی توانند از رایانه ای متفاوت و ویژه که توسط شرکت Alienware تولید شده اند و دارای نمایشگر فوق دقیق نصب شده در اتاق، سیستم صوتی فراگیر و حتی یک هدست واقعیت مجازی تولیدی شرکت Occulus Riftاست، بازی های محبوب خود را بازی کنند.
حتی صندلی هایی که در این اتاق نصب شده است می توانند با آسودگی و با هیجان زیاد، در صندلی های بزرگ و مستحکم بازی کنند که در کنار و بر روی آنها امکانات متعددی مانند پشتی، بالش، جعبه دستمال کاغذی و غیره تعبیه شده است.
حتی جالب است بدانید که دمای این اتاق به کمک فناری خاص ناسا موسوم به اوت کاست به طور خودکار تنظیم می شود تا علاقمندان فقط بر روی اجرای بازی های ویدئویی متمرکز شوند. نمایشگر او – لد و ۶۵ اینچی این اتاق از دقت ۴K برخوردار است و رایانه موجود در آن دارای پردازنده Intel Core i۷-۸۷۰۰ و کارت گرافیک GeForce GTX ۱۰۸۰ Ti می باشد.
یک لپ تاپAlienware ۱۵ نیز در این اتاق برای اجرای بازی های ساده تر وجود دارد که مجهز به پردازنده ore i۷-۷۷۰۰HQ و کارت گرافیک GeForce GTX ۱۰۷۰ می باشد. هزینه هر شب اقامت در این اتاق ۳۴۹ دلار است.

اردیبهشت 2, 1397 12:49 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط