اولین هتل 5 ستاره کرج دست تکمیل است

صنعت هتلداری در کشو رو به گسترش است و اولین هتل 5 ستاره کرج ، در دست تکمیل است. این پروژه که با هزینه 143 میلیارد تومان برای گردشگری و 45 میلیارد تومان برای مسافربری فرودگاه پیام البرز، ایجاد شده است.

اولین هتل 5 ستاره کرج دست تکمیل است

 

به گزارش ویکی هتلز و به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، محمدعلی نجفی در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دولت در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، اظهار داشت: هفته دولت بهانه‌ای است که مروری بر عملکرد یک ساله دولت و خادمان ملت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تنها به فکر کار و پرهیز از حواشی بوده ایم، افزود: در بخش‌های مختلف برخی بداخلاقی‌هایی را شاهد بودیم و من در این مدت بداخلاقی‌هایی دیدم که حداقل انصاف در آن رعایت نشده بود.

استاندار البرز با بیان اینکه در عملکردها باید خدا را در نظر گرفت، بیان کرد: راستگویی و عملکرد درست باید به مردم گفته شود و گاهی ممکن است که امکان گفتن همه مسائل را به مردم نداشته باشیم و نباید به مردم گزارش خلاف و دروغ داد.

نجفی با بیان اینکه مردم سرمایه و ولی نعمت ما هستند، عنوان کرد: اعتماد مردم همیشه بزرگترین سرمایه نظام و انقلاب و مسئولان است.

وی با بیان اینکه گزارش کار در هفته دولت به این معنی نیست که هیچ مشکلی نداریم، عنوان کرد: کارنامه عملکرد کارگزاران در یک سال گذشته در هفته دولت بررسی و ارزیابی می‌شود و ممکن است که انتظارات مردم فراتر از منابع و مصارف باشد و این به معنی این نیست که ما تمام مشکلات مردم را حل کرده‌ایم.

استاندار البرز با بیان اینکه همه بزرگان و نخبگان و رسانه‌ها نظرات و نقدهای منصفانه دارند که ما می‌پذیریم،گفت: نقد منصفانه همیشه مورد پذیرش ما و همکاران قرار می‌گیرد.

استاندار البرز با بیان اینکه همه کارگزاران نظام باید برای انجام امور متحد و همدل شوند، عنوان کرد: در هفته دولت 346 پروژه در بخش دولتی و خصوصی به بهره‌برداری می‌رسد که بالغ بر 2195 میلیارد تومان ارزش ریالی آن است و ممکن است که پروژه‌های دیگری از بخش خصوصی به این پروژه‌ها اضافه شود.

استاندار البرز با بیان اینکه این پروژه‌ها در بخش‌های مختلف است که به بهره برداری می رسد، عنوان کرد: به نسبت دوره قبل از نظر تعداد پروژه‌های افتتاحی 80 پروژه و مبلغی 230 درصد رشد داشته‌ایم و تاکنون مشکلی در این زمینه نبوده است.

وی ادامه داد: برای بیش از 3 هزار نفر از محل بهره برداری این پروژه‌ها اشتغال زایی می‌شود و حدود 1700 میلیارد تومان از این سرمایه گذاری مربوط به بخش خصوصی است و بخش اعظم این پروژه ها بخش خصوصی است و در بخش خارجی هم در بخش نیروگاه خورشیدی، اقلام دارویی و صنایع نساجی است.

نجفی با بیان اینکه 39 پروژه صنعتی با 609 میلیارد تومان است، عنوان کرد: 251 میلیارد تومان برای تکمیل بخشی از واحد‌های مسکن مهر استان البرز هزینه می‌شود.

استاندار البرز با بیان اینکه در بخش گردشگری اولین هتل 5 ستاره در کرج تکمیل می‌شود،گفت: 143 میلیارد تومان در بخش گردشگری هزینه می‌شود و 45 میلیارد تومان برای مسافربری شدن فرودگاه پیام البرز هزینه شده که دارای اهمیت فراوانی است.

وی با بیان اینکه 10 میلیارد تومان اعتبار استانی برای بهسازی راه فرودگاه پیام هزینه می‌شود،گفت: یکی از پروژه‌هایی که تحرک جدی دارد آزادراه همت است که بعد از پیشرفت 63 درصدی با معضل جدی نیمه تعطیلی مواجه بود و معارض جدی در شهرک المهدی وجود داشت و 86 خانوار در آنجا حضور داشتند که با پرداخت هزینه این خانواده‌ها حدود 89 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اگر منابع محدودی که باید تزریق شود امیدواریم که در دهه مبارک فجر یا پایان سال افتتاح شود.

نجفی با بیان اینکه از گازرسانی به بخش آسارا قطع امید شده بود، عنوان کرد: برخی از وزارتخانه های مسئول هم حاضر به زحمات گازرسانی به بخش آسارا نبودند و در بخش شهری گاز از 95 درصد به 99.9 درصد رسیدیم و در بخش روستایی امروز 86 درصد هستیم که از میانگین کشوری بالاتر هستیم.

وی با بیان اینکه در حوزه اقتصادی جلسات کارشناسی متعددی برگزار شد،گفت: 151 جلسه در حوزه اقتصادی در سال گذشته در استان برگزار شده و کسب رتبه اول البرز در پرداخت تسهیلات در طول یکسال گذسته با فاصله 200 میلیارد تومان با استان بعدی از نقاط بارز است و بانکها هم در این زمینه مشارکت کرده‌اند.

وی در مورد موضوع اشتغال اظهار داشت: رتبه اشتغال البرز در سال گذشته جزو استان‌های آخر بوده است،گفت: تحقق 160 درصدی اشتغال ثبت شده در سال گذشته در استان البرز محقق شد و در سال جاری با توجه به عملکرد البرز بیشتر از صنایع بزرگ ریزش اشتغال دارند و باید در صنایع کوچک و استارتاپ‌ها ایجاد اشتغال کرد.

شهریور 4, 1397 11:11 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط