اولین هتل 4 ستاره در اردبیل به بهره برداری خواهد رسید

اردبیل یکی از شهرهای بسیار زیبای کشورمان است که طبیعت فوق العاده ای دارد. اردبیل را میتوان یکی از مقاصد مهم گردشگری در ایران دانست که سالانه افراد زیادی را پذیرا خواهد بود.
بنا بر تازه ترین اخبار هتلداری قرار است بر تعداد هتلهای اردبیل با بهره برداری از اولین هتل 4 ستاره ی اردبیل افزوده شود. معاون گردشگری میراث فرهنگی استان اردبیل در این باره اظهار داشت که در سال جاری اولین هتل چهار ستاره شهر اردبیل به بهره‌برداری خواهد رسید.
قادر تقی زاده صبح سه‌شنبه در تشریح آخرین اقدامات استانداردسازی هتل‌ها در اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر سه هتل چهار ستاره در استان داریم که همگی در شهر سرعین متمرکز شده‌اند.

وی افزود در ادامه افزود: به دلیل نیاز به احداث هتل‌های ستاره‌دار بخشی از انرژی سازمان بر روی جذب سرمایه‌گذاران در این حوزه متمرکز بوده و در حال حاضر نیز احداث هتلی در اردبیل در دستور کار است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی استان به فعالیت ۳۰ هتل در سطح استان اشاره و تأکید کرد: هفت مورد از هتل‌ها توانسته استاندارد ضوابط را کسب کند و ۱۷ مورد نیز در مرحله استانداردسازی است.

تقی زاده با تأکید به حمایت میراث فرهنگی استان از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اضافه کرد: به دلیل نیاز استان به احداث هتل‌های ستاره‌دار، طرح‌های پیشنهادی در کوتاه‌ترین زمان بررسی می‌شود.

وی افزود: عمده مراکز اقامتی موجود در استان در شهر سرعین متمرکز است و لازم است مراکز اقامتی در سایر شهرها نیز توسعه یابد تا بتوان پاسخگوی نیاز مسافران و گردشگران شد.

آذر 30, 1395 2:33 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط