اولین هتل آبی کیش

احتمالا با عکسهایی از هتلهای روی اب روبه رو شده اید که به شکل کلبه های چوبی هستند و کف آنها شیشه ایست. خبری خوش در راه است. قرار است به زودی یکی از هتلهای کیش به این صورت در این جزیره افتتاح شود. این هتل دریایی که هتل ترنج نام دارد. اگر میخواهید درباره ی این هتل بیشتر بدانید با ما همراه شوید.

هتل آبی ترنج کیش

درست که برای رزرو هتل در کیش، انتخاب های فراوانی وجود دارد، اما تا به امروز هتل بسیار متفاوتی ساخته نشده بود تا توجه ها به شکل گسترده ای به آن معطوف شود. اما امروز شاهد ساخت یک هتل فوق العاده در کیش هستیم که به زودی افتتاح خواهد شد. این هتل که اولین هتل آبی کیش خواهد بود، که با 60 هزار متر مربع مساحت دو هتل در خشکی و دریا با 130 مجموعه ی ویلایی به مساحت 40 الی 65 متری را در خود جا داده است. این هتل پنج ستاره بسیار شبیه به هتلهای موجود در جزیره ی زیبای مالدیو است.

هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش

در این هتل مانند سایر هتلهای کیش انواع امکانات رفاهی وجود دارد که از جمله ی آنها میتوان به استخر، سونا، جکوزی، سالنهای بدنسازی و ماساژ، بیلیارد، کافی شاپ و رستوران، رستوران در فضای باز و سنتی، مرکز خرید، امکان قایق سواری . جت اسکی، خدمات خشکشویی و پزشکی و بسیاری دیگر اشاره کرد.

آبان 23, 1394 11:00 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط