اقامت و هتل در کاشان

کاشان ، واقع در استان اصفهان ، شهری مناسب برای گردشگری است و سالانه پذیرای تعداد زیادی مسافر می باشد ، سفر به کاشان پشنهاد مناسبی برای علاقه مندان به تاریخ کهن است.
برای اطلاع از کیفیت و قیمت هتل در کاشان می توان به این نکته اشاره کرد که هر خانواده ای با هر در آمدی می توانند در این شهر اقامت کنند. رزرو هتل در کاشان نسبت به مهمان سرا ها از طرفداران کمتری برخوردار است. به عنوان مثال خانه تاریخی منوچهری در کاشان مسافران زیادی را نسبت به دیگر هتل های کاشان به خود جذب می کند. این مجموعه در سال 1390بعد از صرف زمان زیادی برای باز سازی و مرمت قابل اسکان برای مسافران شده است.

هتل در کاشان

خانه منوچهری ، دارای مهمانخانه، نگارخانه ، کارگاه پارچه بافی مب باشد که در کلیه بخش های آن از وسائل سنتی برای تزئین استفاده شده است .این مکان اقامتی دارای سه حیاط است که همگی مشرف به حوضمیباشد که زیبایی آن را دو چندان میکند. این مجموعه دارای قدمتی 400 سال است که در بافت تاریخی شهر واقع شده است و مکان مناسبی برا گردشگری و حتی اقامت است. اگر قصد اقامت در این مکان را دارید می بایست مانند رزرو هتل ، نسبت به رزرو این مهمانسرا نیز اقدام نمایید.

مهر 6, 1394 2:54 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط