اقامت در قلب منطقه ی تجاری دبی

سفر به دبی همیشه می تواند چندین بعد داشته باشد. برخی از مسافران دبی فقط به قصد گردشگری و بازدید از مراکز دیدنی و حضور در مکان های تفریحی به این شیخ نشین زیبا و لوکس سفر می کنند و برخی دیگر در کنار تفریح و گردش، به فکر خرید از مراکز خرید بزرگ و مشهور دبی نیز هستند و قرار است با چمدان های پر به کشور بازگردند.
برخی دیگر از مسافران پرواز دبی را افرادی تشکیل می دهند که به مقاصد تجاری و برای کسب و کار و تجارت خود به دبی سفر می کنند.
هتل پالم که هتلی سه ستاره در قلب منطقه ی تجاری دبی محسوب می شود، هتلی کاملا مناسب برای افرادی ست که به دنبال تفریحات داخل هتل نبوده و تنها می خواهند محل اقامت تمیز و شیکی در قلب دبی داشته و برای رفت و آمد به مراکز تجاری و خیابان های مهم بهترین مسیرها را در اختیار داشته باشند.

هتل پالم دبی
هتل پالم در فاصله ی ده دقیقه ای از فرودگاه بین المللی دبی قرار داشته و از این لحاظ نیز زمان کمی از فرودگاه تا رسیدن به هتل صرف خواهید کرد.

امکانات هتل سه ستاره ی پالم

از امکانات هتل سه ستاره ی پالم می توان به پذیرش بیست و چهار ساعته، آسانسور، اتاق های پاک و بدون سیگار، محل مخصوص سیگاری ها، سیستم تهویه ی مطبوع، خدمات خانه داری، خدمات لباسشویی و خشک شویی، فکس و کپی، صرافی، کافه، رستوران، شبکه ی اینترنت وای فای در اتاق ها، و… اشاره کرد.

هتل پالم دبی
همین طور این هتل دارای سالن بیلیارد نیز بوده که در ساعات فراغت خود و برای از بین بردن خستگی می توانید دمی را در سالن بیلیارد هتل پالم به بازی و تفریح گذرانده و ساعت خوشی را سپری نمایید.

آبان 27, 1396 3:52 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط