اسکای پارک جی هکت سوچی

تور روسیه سوچی شما را به شهری می برد که برای گردش و تفریحات توریستی طراحی شده است. شهر سوچی با داشتن مراکز گردشگری و مکان های تفریحی متعدد در شمار بهترین شهرهای جهان به عنوان مقصد گردشگری قرار دارد.
یکی از مکان های توریستی و بسیار جذاب شهر سوچی روسیه، اسکای پارک جی هکت می باشد. جی هکت همان مخترع پرش بانجی جامپینگ می باشد که در ساخت اسکای پارک سوچی نیز مهارت بسیار خاصی به خرج داده است.

تور روسیه | اسکای پارک سوچی

اسکای پارک سوچی نخستین پارک مرتفع  جهان محسوب می شود که طولی معادل 440 متر داشته و در ارتفاع 207 متری سطح رودخانه قرار گرفته است.
وقتی روی این پارک معلق در آسمان قرار بگیرید، می توانید قله های پوشیده از برف کوه های قفقاز را در یک سو و در سوی دیگر نوار ساحلی دریای سیاه را مشاهده کنید. دیدن کوه و دریا در کنار هم فضایی بسیار دل انگیز و رویایی به وجود می آورد که اگر ترس از ارتفاع نداشته باشید، از این منظره لذت بسیاری خواهید برد.

تور روسیه | اسکای پارک سوچی

جالب است بدانید که در مرکز پل مسافران می توانند پرش 207 متری بانجی جامپینگ، مرتفع ترین پرش، را انجام دهند. در ارتفاع 69متری و از ساختمان Pod نیز پرش هایی بر فراز تنگه انجام می گیرد. همین طور این پارک شهر سوچی دارای خدماتی از قبیل: رستوران ، آمفی تئاتر، خدمات کوه نوردی و همچنین آموزش پرش با طناب است.

تور روسیه | اسکای پارک سوچی

آذر 3, 1395 2:39 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط