اسکان تعداد زیادی از فرهنگیان در مدارس استان فارس

علاوه بر هتلهای زیبای شیراز، بسیاری از مدارس استان فارس برای اسکان فرهنگیان در این استان آماده شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس گفت: افزون بر 248 هزار گردشگر نوروزی استان فارس در قالب 65 هزار و 400 خانواده در مدارس و مکان های وابسته به این اداره کل اسکان داده شدند.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا آذری جمعه در حاشیه بازدید از مدارس محل اسکان فرهنگیان در شیراز افزود: این آمار مربوط به اسکان فرهنگیان از 28 اسفند 95 تا صبح روز جمعه چهارم فروردین ماه جاری است.

 

اسکان فرهنگیان در مدارس فارس
وی اظهار کرد: در این مدت، در مجموع 730 هزار و 500 نفر روز در مدارس و مکان های وابسته به آموزش و پرورش فارس اسکان داده شده اند.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به فعالیت سامانه ثبت نام اینترنتی مهمانان نوروزی گفت: 20 درصد از ظرفیت اسکان در مدارس این استان به رزرو اینترنتی اختصاص داده شد و در مجموع 17 هزار و 914 خانوار اسکان خود را به صورت اینترنتی در استان فارس رزرو کردند.

 

اسکان فرهنگیان در مدارس فارس
وی ادامه داد: در سال تحصیلی کنونی (96 – 95) حدود چهار میلیارد تومان برای تجهیز مدارس استان فارس به امکانات رفاهی هزینه شده است.
آذری یادآوری کرد: مدارس و مکان های وابسته به آموزش و پرورش استان فارس نوروز پارسال با میزبانی 2 میلیون و 92 هزار و 369 نفر شب بیشترین آمار پذیرش میهمانان نوروزی را در سطح کشور به خود اختصاص دادند.

فروردین 4, 1396 1:55 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط