اجرای طرح توسعه هتل پارسیان کرمانشاه با 230 میلیارد ریال اعتبار

مدیر هتل پارسیان کرمانشاه، از اجرای طرح توسعه این هتل خبر داد و گفت: عملیات اجرای این طرح با 230 میلیارد ریال اعتبار آغاز شده و تا پایان شهریور امسال به بهره برداری می رسد.

 

هتل پارسیان کرمانشاه
بهزاد چنارانی روز شنبه در جریان برگزاری نشست خبری با حضور مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و بازدید از طرح توسعه هتل پارسیان در جمع خبرنگاران افزود: طرح توسعه هتل شامل سالن برگزاری سمینارها و همایش ها به ظرفیت هزار و 200 نفر است که اکنون مراحل پایانی آن در حال انجام است.
او با بیان اینکه هتل پارسیان کرمانشاه یکی از هتل های پنج ستاره و معتبر کشور است که بیش از 2 هزار میلیارد ریال ارزش ریالی دارد، گفت: برای کمک به توسعه استان کرمانشاه و ایجاد مکان مناسب برای برگزاری همایش ها در سطوح ملی و بین المللی اقدام به اجرای طرح توسعه هتل کردیم.
او با بیان اینکه در این طرح سالن چندمنظوره ای که اسم آن را ‘قصرشیرین’ گذاشته ایم، طراحی شده است، افزود: این سالن با مجهزترین امکانات و تجهیزات روز دنیا تجهیز می شود و می توانیم به راحتی همایش های مختلف را در سطوح ملی و بین المللی در آن برگزار کنیم.
وی اظهار کرد: در اجرای این طرح 13 هزار متر مربع زمین برای این سالن چند منظوره اختصاص یافته و پارکینگی به ظرفیت 280 خودرو برای آن طراحی شده است.
مدیرهتل پارسیان کرمانشاه در ادامه گفت که با بهره برداری از این طرح توسعه ای هتل، استان کرمانشاه می تواند جایگزین بسیاری از استان ها در میزبانی کردن همایش های ملی و بین المللی شود و این ظرفیت و امکانات در استان ایجاد خواهد شد.
چنارانی از مسئولان سازمان میراث فرهنگی استان برای حمایت از سرمایه گذاری در حوزه گردشگری قدردانی کرد و افزود: کرمانشاه ظرفیت بسیار خوبی برای جذب گردشگر دارد و در این راستا رسانه ها باید بیشتر جاذبه های استان را به دنیا معرفی کنند.
هتل پارسیان کرمانشاه با 100 باب واحد اقامتی در اردیبهشت سال 90ا فتتاح شد.

مرداد 14, 1396 7:36 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط