آیا هتل سیسیل لس آنجلس نفرین شده؟

از نظر علم چیزهای مثل طلسم و نفرین وجود ندارند اما عامه مردم به آنها باور دارند و افسانه هایی در مورد این چیزها بر سر زبان ها جاریست. معمولا در هر جامعه ای مکان هایی را نفرین شده یا در تسخیر ارواح میدانند و جامعه محلی آنچنان به این مهم باور دارد که مطمئن هستند اگر فردی به مکان نفرین شده برود بی شک به بلای وحشتناکی گرفتار می شود مثل هتل نفرین شده ی سیسیل لس آنجلس!

در لس آنجلس آمریکا هتلی وجود دارد که به گفته مردم این شهر نفرین شده است و هر از چندگاهی مسافرانش میمیرند!

در هتل سیسیل «Cecil Hotel» آنقدری قتل و خود کشی صورت گرفته که مردم باور کرده اند واقعا این هتل نفرین شده است و شروع به افسانه سازی کرده اند.

وقتی همه چیز دست به دست هم می دهد تا مکانی لقب نفرین شده بگیرد کسی نمیتواند جلوی این فرایند را بگیرد. از قضای روزگار دو نفر از قاتلان سریالی در این هتل اقامت کرده اند و در منحوس شدن هتل سیسیل نقش مهمی ایفا کرده اند.

پس از آنکه هتل به بدنامی مشهور شد نام آن به «Stay on Main» تغییر یافت اما دیدگاه مردم در مورد آن تغییر نیافته است.

هتل سیسیل

هتل سیسیل

یکی از قاتلان بیرجم دهه 80 میلادی، ریچارد رامیرز بیرجم است. او چندین بار مرتکب جنایت و قتل شده است. برای مدت چندین سال نام او بر کوچه های لس آنجلس و سان فرانسیسکو سایه وحشت و مرگ انداخته بود. گفته می شود او دست کم 13 نفر را کشته بود. او برای قتل هایش از لوازم و سلاح های مختلفی استفاده می کرد. چکش، اسلحه، چاقو، آچار چرخ و قمه، ابزارهای قتل ریچارد رامیرز بودند.

گفته شده ریچارد رامیرز برای مدتی در این هتل اقامت داشته است. رامیرز اتاقی در طبقه آخر هتل را انتخاب کرد و حتی لباس های خونی خود را در زباله های هتل دور می انداخت. این قاتل در نهایت دستگیر شد اما هتل همچنان بد نام مانده است.

اقامت ریچارد رامیرز تنها اتفاق ناگوار این هتل نبوده و پیدا شدن جسد الیسا لم در منبع آب هتل دیگر ماجرایی است که نفرین شدگی هتل را تشدید بخشید.

در ژانویه سال 2013 بود که دختر ۲۱ ساله توریست کانادایی به نام الیسا لم در این هتل اتاق رزرو کرد اما به طور ناگهانی گم شد و سه هفته بعد جسد برهنه او در تانکر آب بالای سقف هتل پیدا شد.

ماجرا اینگونه بود که پس از طرح شکایات بسیار مسافران از رنگ و بوی آب هتل. خدمه در پی بازبینی منبع آب بر آمدند که در نهایت منجر به کشف جسد یک دختر جوان شد که سه هفته در منبع آب بوده است!

پس از بازبینی فیلم دوربین مدار بسته متوجه شدند که رفتار و حرکات این دختر غیر طبیعی بوده و شاید خودکشی کرده است، اما چرا برهنه؟ در نتیجه، تحقیقات این مرگ مشکوک اعلام شد که الیسا دچار افسردگی و اختلال دوقطبی بوده که در نهایت منجر به خودکشی شد.

جان یا جک انتروگر دیگر قاتلی است که در هتل سیسیل اقامت داشته و سبب بدنامی آن شده است. جک انتروگر یک روزنامه نگار استرالیایی بوده که برای مدتی زندان هم بوده و پس از آزادی به لس آنجلس میرود تا در باره یک پرونده جنایی تحقیق کند، و برای اقامت این هتل را انتخاب کرد. در مدت اقامتش در این هتل او سه زن را کشته بود!

او به طور ناگهانی مظنون به چندین قتل شناخته شد. در نهایت او دستگیر و دادگاه به حبس ابد وی حکم داد ولی انتروگر درست در شبی که حکمش اعلام شد خودش را دار زد و مرد.

هتل سیسیل لس آنجلس

هتل سیسیل لس آنجلس

حتی این هتل نفرین شده مرگ یک نوزاد را هم به خود دیده است. در سال 1944 بود که دوروتی ۱۹ ساله همراه با لوین ۳۸ ساله در این هتل اقامت داشتند دوروتی دچار شکم درد می شود و این درد ادامه پیدا می کند تا وقتی که لوین به حمام می رود و در همین حین دوروتی یک پسر بچه به دنیا می آورد! او از این اتفاق شوکه شد چون از حامله بودنش خبر نداشت. او که به تنهایی بچه را به دنیا آورده بود متوجه می شود که نوزاد نارس و مرده است و به همین دلیل آن را از پنجره هتل به بیرون پرت می کند. بعد ها که جسد نوزاد پیدا میشود دوروتی به دلیل جنون راهی بیمارستان می شود.

در هتل سیسیل خودکشی های متعددی هم صورت گرفته اند که از آنها می توان به مردی 46 ساله اشاره کرد که در یکی از اتاق های هتل اقدام به خودکشی کرده بود.

یکی دیگر از خودکشی های این هتل مربوط به فردی می شود که گلویش را باتیغ بریده بود. و همینطور در پرونده بدنامی های هتل مرگ چند نفر که از پنجره به بیرون پریده بودند هم ثبت شده است. زمان سفر به شهر لس آنجلس گزینه های بسیاریبرای اقامت دارید جتما لازم نیست در این هتل اقامت داشته باشید.

آبان 23, 1397 10:27 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط