آمار اسکان مسافران در یزد

پس ازبه پایان رسیدن تعطیلات نوروزی، آمارهای مختلفی از اسکان مسافران نوروزی در شهرهای مختلف منتشر شد. بنا بر تازه ترین اخبار از انتشار این آمار نشان داده شد که چهار میلیون و 300 هزار تردد در راه های مواصلاتی منتهی به استان یزد در ایام تعطیلات نوروز امسال انجام شد که از این تعداد ، اسکان میهمانان و مسافران نوروزی در این ایام تقریباً ۸۰۰ هزار نفر بوده است.

 

هتلهای یزد

چه تعداد از مسافران مهمان هتلهای یزد بودند؟

به گزارش wikihotels  به نقل از خبرگزاری صدا وسیما نزدیک به 800 هزار نفر در ایام نوروز میهمان استان یزد بودند .
رییس اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: چهار میلیون و 300 هزار تردد در راه های مواصلاتی منتهی به استان یزد در ایام تعطیلات نوروز امسال انجام شد که از این تعداد ، اسکان میهمانان و مسافران نوروزی در این ایام تقریباً ۸۰۰ هزار نفر بوده است.
فاطمه دانش یزدی افزود : درا ستان یزد برای این ایام 96 هزار و 240 نفر روز فضای اقامتی مهیا شده بود که از آن جمله می توان به 3720 تخت اقامتی در هتل ها، 650 تحت در مهمانپذیرها، 1200 تخت اقاتگاه های بوم گردی، 25 هزار تخت اقامتی مهمانسراهای دولتی، خوابگاه های دانشجویی و سالن های ورزشی، یک هزار تخت خانه های مسافر مجوزدار و 25 هزار نفر روز در مدارس می توان اشاره کرد .

 

هتلهای یزد
وی معرفی بافت های تاریخی و ثبتی استان و همچنین روستاهای هدف گردشگری به مسافرین، راه اندازی 10 کمپ کویرنوردی درسطح استان و استقبال مسافران از این طرح از جمله جاذبه گردشگری مکمل ابنیه تاریخی برشمرد .

فروردین 20, 1396 11:04 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط