آتش سوزی در یکی از هتل های خیابان خدامی

بنا بر گزارش های منتشر شده، استخر و سونای موجود در یکی از هتلهای خیابان خدامی تهران، امروز دچار حریق شد.
با اعلام آتش سوزی در این هتل در خیابان ملاصدرا، آتش‌نشانان ایستگاه‌های 84 و 43، 11 و 49 به‌همراه گروه امداد و نجات سه، خودرو نردبان و تشک به محل حادثه اعزام شدند.

آتش سوزی هتل
احمد صفری؛ مدیر منطقه دو عملیات آتش‌نشانی که در محل حادثه حضور داشت، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در زمان رسیدن آتش‌نشانان، حجم زیادی دود و شعله‌های آتش از قسمت استخر و سونای یک هتل به بیرون زبانه می‌کشید و فضای لابی و سالن‌های پذیرایی هتل را نیز در برگرفته بود.

او در ادامه افزود: استخر در محیطی خارج از هتل قرار داشت که نیروهای آتش‌نشانی پس از قطع جریان برق و گاز محل حادثه و تجهیز خود به دستگاه‌های تنفسی، با استفاده از سه رشته لوله‌آبرسانی، عملیات مهار شعله‌های سرکش آتش را آغاز کردند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، آتش را تحت کنترل خود درآوردند و ضمن جلوگیری از گسترش آن حریق را مهار و کاملا خاموش کردند.

مدیر منطقه دو عملیات آتش‌نشانی، خاطرنشان کرد: همزمان با عملیات مهار آتش‌سوزی، گروه دیگری از آتش‌نشانان برای جست‌وجو و نجات مهمانان و کارکنان هتل در میان دود غلیظ ناشی از آتش‌سوزی، وارد راهروها و فضاهای دیگر هتل و ساختمان‌های مجاور شدند و پس از بررسی، پنج نفر را به سلامت از داخل هتل خارج کرده و به محلی امن انتقال دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ خوشبختانه در این حادثه به هیچ‌یک از مهمانان و کارکنان آسیبی نرسید و نیروهای آتش‌نشانی با تلاش همه جانبه، آتش‌سوزی را مهار کردند و با استفاده از پنج دستگاه فن فشار مثبت و سه دستگاه فن فشار منفی اقدام به تخلیه دود کرده و پس از ارائه هشدارهای ایمنی به ماموریت خود خاتمه دادند.

دی 19, 1396 4:51 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار
برچسب ها

Comments are closed here.

مطالب مرتبط